Recenzje
Kabaret Moralnego Niepokoju - Nowy program: Tego jeszcze nie grali

Recenzje

Kabaret Moralnego Niepokoju - Nowy program: Tego jeszcze nie grali

1 2
Warto się wybrać. Nowe, nieznane skecze. Polecam
Kabaret Moralnego Niepokoju jak zwykle zapewnił nam mnóstwo świetnej zabawy.Jedyny minus dla organizatorów to brak klimatyzacji na sali przy takim upale był nie do wytrzymania.
Skecz z teleturniejem negatywnie odstawał id reszty
Sam występ Ok, natomiast miejsce to totalna porażka. Sauna za darmo. Ciężko było się skupić na występie, ponieważ pot leciał z człowieka.
gdyby nie temperatura jak w piekarniku, zabawa byłaby przednia. KMN w dechę - 6 gwiazdek.
Bardzo fajny kabaret, skecze też na poziomie i takie "życiowe". Jedynym mankamentem było miejsce - gorąco jak w piekle, ale to nie wina występujących. Polecam serdecznie!
Świetny występ na wysokim poziomie. Nowe skecze, było śmiesznie :) Minus dla organizatora za brak włączonej klimatyzacji w hali.. Sauna za taką cenę to ogromny nietakt.
Kabaret super, jedynie brak klimatyzacji sprawił że ledwo wytrzymalysmy do końca.
Fajny program chociaż rewolucji nie było. Skecze puki co nigdzie nie publikowane.
Występ kabaretu MEGA super !!! Organizacja imprezy jedna gwiazdka. Hala sportowa bez klimatyzacji - duszno, skwar, nie było czym oddychać. Proponuję zmianę miejsca co do organizacji takich imprez w okresie letnim.
Kabaret- jak zwykle-inteligentne żarty, zabawny, dowcipny. Dużo śmiechu i zabawy. Wesoło spędzone 1,5 godziny. Minusem spotkania było miejsce - hala sportowa,nieprzygotowana do takich występów. Brak klimatyzacji,duchota i upał pomimo pootwieranych okien. Nawet występujący panowie kilka razy wspomnieli żartobliwie o pnującej "gorącej atmosferze". Każdy słuchacz wachlował się tym, co miał pod ręką, nawet wiotkimi biletami ( bardziej zapobiegliwi mieli wachlarze). Podsumowując: Kabaretv-vjak najbardziej TAK, sala - zdecydowanie NIE.
BARDZO DOBRY WYSTĘP
Super! Bawiłam się doskonale, gorąco polecam!
Niestety mocno się zawiodłem, skecze bez ładu i składu, brak fabuły przedstawienia. Generalnie miałem wrażenie, że program zbudowany na siłę z resztek po innych programach, zbyt często padały drobne żarciki już dobrze znane. Bardzo lubię KMN i spodziewałem się lepszej zabawy. P.S. Sala w Łomży koszmar, na zewnątrz +25, w środku brak jakiejkolwiek wentylacji.
Kabaret świetny, ale organizacja miejsca fatalna.
Naprawdę serdecznie polecam, są fantastyczni!
Wróciłem do domu z wielkim bólem, bólem szczęki od ciągłego rechotania. KMN jest fenomenalny, a ich nowy repertuar powala.
Bardzo przyjemnie spędzony czas. Dobry występ, jak zawsze dużo śmiechu. Polecam.
Dobra zabawa, chodź na tle kabaretów wcześniej występujących w Łomży zdecydowanie słabiej. Ogólnie oceniam pozytywnie na 4+.
1 2