Recenzje
Minecraft Day z youtuberem - TRITSUSem | PRZEDSPRZEDAŻ

Recenzje

Minecraft Day z youtuberem - TRITSUSem | PRZEDSPRZEDAŻ

1
Świetna impreza. Ośmiolatek zachwycony. Warsztaty bardzo udane.
Bardzo kontaktowy człowiek.nie było problemu ze zdjęciem autografem, syn szczęśliwy
Synek bardzo zadowolony. Organizacja na dobrym poziomie, Pani Prowadząca wspaniale 'dyrygowała' imprezą;) byłam pod wrażeniem jej profesjonalizmu. Zaproszony youtuber okazywał cierpliwość i życzliwość swoim małym fanom;) Ogólnie było bardzo fajnie! Polecam
Spotkanie z Yiuuberm super ! dziecko zadowolone, organizacja imprezy bardzo fajna , dzieci nie mogły się nudzic ponieważ poza spotkaniem było mnóstwo zabaw oragnizowanych przez pracowników i animatorów " Fikołków " . Bawilismy sie super ! Dziękujęmy :-)
Samo spotkanie z Tritsusem króciutkie ale syn był zachwycony. Spotkał takich samych maniaków Minecraftowych :)
Wykupiliśmy bilet na warsztaty kreatywnego budowania bazy, w Fiolkach w CH Galeria Polnocna. Zgodnie z opisem warsztaty miały być zapewnione dla grup 8-osobowych. Na miejscu okazało się że "moja" grupa liczyła ponad 20 osób, a dzieciom została udostępniona przestrzeń kilku m2. Wyobraźcie sobie Państwo co się dzialo w ramach tych warsztatów. Na pewno nie to, co opisywali organizatorzy, czyli: - zabawa pod czujnym okiem YouTubera - YouTuber w opinii organizatorów musi mieć naprawdę bardzo czujne oczy, czego jednak nie mogę potwierdzić po tym co widzialem! - rozwijanie kreatywności - ciekawe jak jest to możliwe w takim bałaganie! - zdolnośc przestrzennego planowania - patrz wyżej - rozwiązanie wielu problemów w tworzeniu konstrukcji tajnej bazy za pomocą kostek - patrz wyżej. Reasumując, głównym motorem zakupu biletu były warsztaty z youtuberem. Na miejscu okazało się że w cenie 89 zł mamy wstęp do sali zabaw + kilkanascie minut bałaganu z udziałem yutubera. Mogliśmy przeznaczyć te pieniądze na wstęp np do Fun Park Digiloo i pieniądze byłyby lepiej spożytkowane. Plusem jest to, że na miejscu udało nam się dokupić w promo cenie 30zl warsztaty programowania... Ale po pierwszej części niesmak pozostał.
1