Recenzje
Cyrk Zalewski - Widowisko 2019

Recenzje

Cyrk Zalewski - Widowisko 2019

1
Zakup biletu B sprawnie.,duży plus. Widowisko godne polecenia dzieci zachwycone
Przedstawienie ok, dzieci zadowolone, tylko Pan przebrany za dino mógłby mieć jakoś zakryte nogi, bo spodnie moro mocno się rzucają w oczy. Siedzenia - ławki w sektorach rodzinnych bardzo nie wygodne
Widowisko ciekawe i ekscytujące. Wszystko na wysokim poziomie. Dzieci zachwycone!
Bardzo sympatycznie spędzony czas, syn był zachwycony, do zobaczenia bo Napewno wrocimy😉
Cały spektakl był wykonany super. Z przyjemnością wrócimy.
Show zrobil na mnie wspaniale wrazenie. Bardzo polecam. Cudowni artysci, niezapomniana rozrywka dla dzieci. Koniecznie trzeba pamietac o wzieciu gotowki!
Pięknie. Mi osobiście bardzo się podobało. Zawsze byłam sceptycznie nastawiona do cyrku. Poszłam ze wzgledu na dzieci.... no i bawiłam się lepiej niż moje dzieciaki😄
Pokaz cyrkowy fajny. Nie podobało mi się tresura koni, które to miały bardzo mocno ściągnięte wodze żeby „ładnie wyglądało” Obsługa cyrku kasowała pieniądze za totalnie wszystko od 2 zł za toaletę po 10 zł za popcorn i watę cukrowa. Niestety za żadna opłatę nie otrzymałem paragonu gdy poprosiłem o niego obsługa powiedziała ze żadnych dowodów zakupu nie dają.
Występ był super. Dinozaury to była ekstra atrakcja dla dzieci 😊
Cyrk jak zawsze super, dzięki Zalewskiemu 17 lat temu polubilem cyrk, byłem wtedy 8 letnim chłopcem i tamten program był wręcz super, dobrze wspominam także zdjęcie na wielbłądzie :) wczorajszy program przypomniał mi dlaczego Zalewski jest najlepszym cyrkiem w Polsce, byłem dwa lata temu w Medrano i mogę śmiało stwierdzić że oba cyrku maja identycznie wysoki poziom, serdeczne dzięki za fantastyczna zabawę, polecam i czekam na kolejny rok :)
Super zabawa. Polecam
Było świetnie. Pan z kozami jedynie średnio udany ale pozostałe atrakcje super.
1