Recenzje
Cyrk Zalewski - Widowisko 2019

Recenzje

Cyrk Zalewski - Widowisko 2019

Poprzednia 1 Następna
Jak zwykle było super. Powrót do dzieciństwa :)
Bardzo ładne przedstawienie, świetny klaun, super atmosfera, polecam
Polecam. Super widowisko.
Ostatni raz w cyrku byłam ok 20 lat temu. Byłam bardzo mile zaskoczona jak bardzo cyrk się zmienił na przestrzeni 20 lat. Bardzo mi się podobało. Największe wrażenie na mojej rodzinie zrobiła grupa akrobatyczna oraz pokaz laserowy. Jak dla mnie można by całkowicie zrezygnować z występów zwierząt. Konie i wielbłądy nie były zachwycone. Pokazy artystyczne są już na tak wysokim poziomie , że w zupełności wystarczą :)
Występ generalnie w porządku . Wysoko oceniam : trapez z klasę występu , dinozaury za pomysł , przebierankę pięknej Pani i NICO - super . Średni konie , wielbłądy , kozy i pozostałe występy . Żenujący występ z pluciem , pijak i wódka . Czy z tego mają śmiać się dzieci ? Podkreślam wysoką kulturę Pan Zalewskiego i konferansjera prowadzącego występ. Super clown , sympatyczny , zabawny i trąbka . Bardzo dobry pomysł z NICO na początku występu . Szczególne brawa za NICO na zakończenie programu . Widzowie spokojnie i stopniowo opuszczali namiot. Życzę dalszych sukcesów . Piotr
Było super-cała moja rodzina świetnie się bawiła.Dziękujemy.
REWELACYJNIE przygotowane show.
Rewelacyjnie
Aśka Macie 13.05.2019 11:20
Mino ze jestem dorosla ubawilam sie rewelacyjnie. Ogromne wrazenie. Wszystko piwknoe zaaranżowane i dipracowane. Caly czas ciekawe sjow bez chwili nudy. Dzieci wpatrzone ze zdzowiwniem. Corka.jeszcze dzien po chodzila i mowila ze ogromnie jek sie podobalo i ze za rok znow idziemy.
Widowisko na wysokim poziomie. Bardzo dobrze zorganizowane. Klaun jest super. Jego gra na trąbce wielki szacun 😀 Pokaz iluzji robi wrażenie. Naprawdę polecam i na pewno w przyszlym roku znowu odwiedzę namiot cyrkowy😀 z rodziną😀
Studento Pietrucha 13.05.2019 09:43
Gorąco polecam byłem z córką 3,5 letnią oglądała cały spektakl z ogromnym zainteresowaniem i ogromną radością . Osobiście też mi się bardzo podobała dlatego tak jak na wstępie gorąco polecam .
Leszek Szuta 13.05.2019 09:32
Widowisko warte obejrzenia. Wspaniałe akrobacje i ciekawe pokazy. Byłam z dziećmi 3 i 6 lat. Bardzo im się podobało. Jedynie co mi się bardzo nie podobało i za to odbieram 2 gwiazdki to pokazy przerażonych i smutnych koni, które chodziły w koło z głowami w dół i oczami pełnymi. Moim zdaniem zwierzęta są zbędne. Cyrk miał na prawdę ogrom pokazów akrobatów które byłyby wystarczające.
Bardzo dobre i ciekawe przedstawienie.
super przedstawienie,ciekawe i różnorodne,jedynie minus że 2,5 godziny to trochę za długo dla mojego 5-latka
Gorąco polecam ! Widowisko długie i bardzo ciekawe, zero nudy ! Za rok na pewno również skorzystamy rodzinnie.
Fajne widowisko dla dzieci, namiot ogrzewany, polecam!
Super klimat, doskonałe widowisko, poczułem się z moim dzieckiem jak za dawnych lat kiedy chodziłem do cyrku z dziadkiem :)
Super impreza. Polecam. Moje dzieci zachwycone.
Poprzednia 1 Następna