Recenzje
Cyrk Zalewski - Widowisko 2019

Recenzje

Cyrk Zalewski - Widowisko 2019

Poprzednia 1 Następna
Dzieci były zachwycone ,serdecznie polecam.Super na pewno jeszcze pójdziemy😊😊
Muszę przyznać,że w tym roku widowisko świetne. Byłam dwa lata temu z dzieckiem i trochę się rozczarowałam. Tym razem wyszłyśmy usatysfakcjonowane. Obie.
Straszny występ, nie polecam
Super!Super!Super!
WIdowisko bardzo mi się podobało, dzieci także były pod wrażeniem. Wbrew temu, co skandowali wege-eko-terroryści przed cyrkiem (rozdając ulotki zawierające kłamliwe informacje), zwierząt dzikich nie było - był pies, konie i wielbłądy. Super klaun, jego obecność w ciągu całego przedstawienia była wyjątkowo udana. Cyrk nie może być dziś tym, co 30 lat temu, kiedy to faktycznie były dzikie zwierzęta (pamiętam lwy, tygrysy, słonie - które notabene też żyją i pracują z człowiekiem), którym z pewnością dobrze tam nie było. Nie ma też orkiestry na żywo, rozmach jest jakby mniejszy - rozumiem, koszty. Ale i tak takich akrobacji, iluzji, umiejętności nie zobaczy się nigdzie na żywo. Rewelacja, polecam.
Dobra zabawa, i śmiesznie i fascynująco. Akrobacje niesamowite ☺ Myślę że bez koni i wielbłądów byłoby równie fajnie, przedstawienie nic by nie straciło a zwierzęta mogłyby robić w tym czasie coś innego :)
Świetne widowisko, moja 7 letnia córeczka bardzo dobrze się bawiła.
Było super, dzieciaki zadowolone
O dziwo - bardzo się podobało, choć tego się nie spodziewałam :) Oglądało się to jak lepsze kawałki z programu "Mam talent", z tą różnicą, że to było na żywo :) :)
Wysoko oceniam sztuki akrobacyjne w spektaklu, jak też sceny związane z przedstawieniem iluzji. Również czymś nowym dla mnie w cyrku były pokazy laserowe i to też zasługuje na bardzo wysoką ocenę. Średnia ocena to występ klauna. Natomiast wykorzystanie zwierząt w cyrku jest potępiające. Spętane konie i inne duże zwierzęta na małej scenie, poganiane batem wywołały przerażenie i łzy w oczach nie tylko u mnie ale przede wszystkim u mojego 6-letniego syna. Apeluję do Pana Zalewskiego, aby zaniechał w swoich spektaklach wykorzystywania zwierząt!
mama Filipa 13.05.2019 09:21
Widowisko fajne. Jednak motyw z wódką i pijanym klaunem, gdy do cyrku chodzą głównie dzieci z rodzicami/opiekunami, to jakieś ogromne nieporozumienie!!!
Poprzednia 1 Następna