Recenzje
Cyrk Zalewski - Widowisko 2019

Recenzje

Cyrk Zalewski - Widowisko 2019

1
Poszłam z moim 4 letnim synkiem, bo dotąd w cyrku nie był. Na nim ogólnie niespodzianka zrobiła wrażenie. Niektóre występy go bardzo interesowały, inne ani trochę. Ceny za popcorn, watę cukrową, zabawki, jedno okrążenie na wielbłądzie- KOSMOS! Za moich czasów to był cyrk: tygrysy, słonie...dużo więcej zwierząt...i naprawdę to było widowisko i super zabawa. Mnie nie powaliło.
Bardzo fajna usługa, która znacznie ułatwia branie udziału w takich wydarzeniach, pozwala na uniknięcie stania w kolejkach. Polecam, sama jeszcze nie raz skorzystam.
Nie polecam. Usytuowanie miejsc. Siedzenia nad kapiaca z dachu głową i przejściem dla ludzi. Ogromnie wydłużona przerwa w trakcie której prowadzono dzieciaki na zwierzętach. Nudno, nudno... Na szczęście dziecko wyrasta, ale również nie był zadowolony chciał wracać do domu.
Cyrk Zalewski wydawało mi się że najwyższa półka - dlatego się zdecydowałam na wyjście z synem aczkolwiek wyszło słabo. Na złoty medal Trapez - akrobaci !!! jestem pod wrażeniem - Gratulacje.!!Było jeszcze kilka magicznych sztuczek na które można było popatrzeć ale nic więcej. Poza tym muzyka, nagłośnienie, klimat ( i kicz: wszechobecne miecze świetlne, wata) na niskim poziomie. No i zwierzęta .. w tych czasach - miałam świadomość, że może i będą ale mega smutne konie,kozy no i wielbłądy aby tłum mógł pojeździć .. bez dłuższego komentarza. Cyrk wypełniony był widzami zwłaszcza z małymi dziećmi a dla maluchów nie było tam nic. Ogólnie nie polecam. Ps Widzowie też się niestety nie popisali kulturą zaczęli wychodzić gdy przedstawiano artystów
Super!
Bardzo miłe widowisko na wysokim poziomie :)
1