Recenzje
Cyrk Korona - Bajkowe Fantazje

Recenzje

Cyrk Korona - Bajkowe Fantazje

1
Magiczna atmosfera. Atrakcje dla dzieci i dorosłych. Niektóre akrobacje na prawdę mrożą krew w żyłach. Warto i polecam. Szacunek dla tego co robią i jak żyją.
netkomet 20.05.2019 23:46
Najlepszy clown z całego przedstawienia. Siedzenia tragiczne - 2 siedzenia po 60 zł niby loża - jedno bezpośrednio za filarem namiotu i nic z niego nie było widać ( znaczy filar było widać)i nie dało się tam siedzieć - musiałem wziąć dziecko na kolana i na barana by mogło oglądać. Za 120 zł. Jak można sprzedawać bilety w loży na siedzenie za filarem namiotu ? Na trybunach za 20 zł były lepsze miejsca od mojego w loży.
Miejsce dramatyczne, błoto i ogromne koleiny ciężko dojść do namiotu. Występ też nie powala, próba naśladowania bajek kompletnie nie udana
marcin 19.05.2019 21:44
Swietna zabawa, dzieci wniebowzięte :):) Czekamy na kolejny przyjazd do Tarnowa
Bodger 18.05.2019 20:35
Sam pokaz super! Artyści stanęli na wysokości zadania. Szkoda tyko, że organizatorzy nie przewidzieli, że po tygodniowych opadach, na łące będzie ogromne błoto... Zarówno dzieci, jak i dorośli brodzili po kostki w błocie. Nie mówiąc o miejscach "VIP" przy arenie.. Tam to dopiero był dramat, krzesła do połowy zapadały się w grząskiej i mokrej ziemi. Na przyszłość radziłbym wybierać bardziej korzystne lokalizacje albo jakoś bardziej zabezpieczyć teren.
Maciek 18.05.2019 09:26
Z roku na rok wygląda to niestety coraz słabiej. Dziecko się nudziło.
1