Recenzje
Kortez - Holiday Tour

Recenzje

Kortez - Holiday Tour

1 2
wszystko w jak największym porządku, jedynie brak kontaktu z publicznością ale widocznie taki charakter artysty. Co do śpiewu, oprawy i nagłośnienia nie mam zastrzeżeń.
Amfiteatr nie zachwycił, agregat za scena mocno halasowal a krzesełka były bardzo wysoko, niewygodnie siedzi się bez możliwości oparcia nóg. Słupy podpierajace oświetlenie sceny zaslanialy boczne sektory. Samo nagłośnienie i oświetlenie piękne ale to już zasługa zespołu i obsługi koncertu.
piękny głos, teksty od serca, a gra na instrumentach poezja
Swietny koncert, zostalo wykonanych wiele pieknych utworow :)
Klimatycznie ,ciepło,nastrojowo,brakuje tylko trochę interreakcji z publicznością ze strony Pana Korteza ale wybaczam może miał zły dzień a może takim jest czlowiekiem😁muzyką nadrabia braki. Pozdrawiam.
Świetny występ, cudna atmosfera :)
doskonały dzień! kupiłam bilet na koncert, przeżyłam podróż po zakamarkach siebie, tych na co dzień nieuczęszczanych- trochę zakurzonych, odgrodzonych murem od świadomości. dziękuję. było magicznie.
Jak dla mnie było bardzo fajnie❤️
Każdy koncert Korteza to magia, uczta dla duszy. Gorąco polecam to połączenie muzyki z magią świateł i lirycznym głosem Artysty.
Beznadziejnie piszą na bilecie od 20-23a koncert skończył sie o 21.50 zenada, kortez... Schowany
Bardzo klimatyczny koncert, piękne oświetlenie sceny , no i oczywiście magiczne wykonania Korteza Polecam !!!
Bardzo niewygodne miejsca siedzące 😱, ale sam koncert fantastyczny 🥰
Sam koncert najlepiej jak można - jak zawsze... przeszkadzał mi dzwięk całkiem z prawej strony sceny nie wiem skąd. Szum, który zaburzał obiór całości. Pierwsza część koncertu trochę cicha- wyczułam moment kiedy podkręcono kurki :) Mimo wszystko koncert który uskrzydla, dodaje wigoru i baja bongo :)
Koncert rewelacyjny, wszystko na wysokim poziomie 😃😄
Koncert był fantastyczny. Niesamowite przeżycia, niezwykły klimat który został stworzony, wszystko po prostu bajka!
Rewelacyjny artysta , piękny koncert nic dodać nic ująć dziękuje
Fenomenalny koncert. Cudowna atmosfera. Połączenie gry świateł, instrumentów i całej otoczki wprowadzało niesamowity klimat. Ciary na całym ciele i łzy wzruszenia. Kortez Artysta przez bardzo duże A. Cieszę się bardzo, że mogłam uczestniczyć w czymś tak wyjątkowym.
Koncert jak najbardziej udany :-). Wszystko idealnie zrobione.Gra świateł, z kompozycjami piosenek, przepiekna.Wszystko na duża 6+ .Pozdrawiam serdecznie. Patrycja
Kortez...i wszystko jasne😉rewelacja!
1 2