Recenzje
Cyrk Korona - Bajkowe Fantazje

Recenzje

Cyrk Korona - Bajkowe Fantazje

1
Występ super. Niestety burza spowodowała zakłócenia i zamieszanie-wystraszylo to dzieci przez co nie chciały zostać do końca przedstawienia.
Ogólnie ok, ale czuje niedosyt. Ogromna burza trochę popsuła nam ten występ. Zamiast skupić się na show to każdy myślał o tym co dzieje się na zewnątrz. Co do samego przedstawienia to takie 3/5 gwiazki. Syn cały czas pytał o Psi Patrol, który pojawił się tylko na początku... nie było przerwy na zrobienie zdjęcia z jego idolami. Czuł się zawiedziony :( :( Nie wiem czy jeszcze kidyś wybiorę się na Cyrk Korona.
marti_ms 21.05.2019 08:28
Katastrofa. Po 20 minutach występu zerwał się ogromny wiatr, zapowiedż burzy z gradem, wejście do namiotu zostało wyrwane z ziemi. Obsługa walczyła z wiatrem ale bezskutecznie. Musieliśmy opuścić imprezę z uwagi na bezpieczeństwo. Myślę że organizatorom uda się na następny raz solidniej zabezpieczyć miejsce występu. Liczę na zwrot kosztów biletów.
Ze względu na warunki pogodowe po 30 minutach woleliśmy opuścić namiot - został on źle zabezpieczony zaczął się w niekontrolowany sposób unosić, ludzie wpadli w panikę zaczęli się przepychać dzieci płakały - organizatorzy powinni być przygotowani na taką okoliczność, zwłaszcza że była to rozrywka skierowana do rodzin z dziećmi.
tukan86 20.05.2019 08:31
1