Recenzje
Łukasz "Lotek" Lodkowski - program "Bałagan na strychu"

Recenzje

Łukasz "Lotek" Lodkowski - program "Bałagan na strychu"

1
Lotek - jaki więcej komentarz potrzebny ? 
Występ Lotka super, jednak szkoda, że organizatorzy nie podali informacji w opisie wydarzenia, że występ Lotka będzie trwał niecala godzinę, a pozostały czas zajmą inni stan-uperzy. Nigdzie nie było takiej informacji. Dowiedzieliśmy się dopiero podczas występu.
Super występ. Support też mega.
Było naprawdę super, polecam każdemu!
Open mic - ok Support Lotka - mega Lotek - petarda Burak z pierwszego rzędu - żenada Trops - duszno, ale sympatycznie
Nic dodać nic ująć. Petarda 😁
Lotek jak zawsze genialny, support przed był na dobrym poziomie. Jedyny minus to pan "Andrzej" kompletnie pijany krzyczał jakieś pierdoły z pierwszego rzędu.
Występy bomba!! Bardzo dobrze się bawiłam. Jedyna uwaga to temperatura na sali. Było potwornie gorąco i duszno. Reszta nok.
Lotek oczywiście zawsze w formie, jednak brakowało informacji, że poza Lotkiem, będzie jeszcze 3x open-mic i jeden support. Poza tym organizacja w samym TROPSIE miejsc siedzących to jakiś dramat, krzesełka niewygodne, dziurawe kanapy, ciężko jest wysiedzieć 30 minut, a co dopiero ponad 2 godziny. Nie było też nikogo, kto zdyscyplinowałby ciągle gadający tył albo pijanych ludzi z pierwszego rzędu (w innych klubach widziałam, jak obsługa po cichu dyscyplinuje lub wyprasza takie osoby).
Ogólnie poza pijanym panem w pierwszym rzędzie to dałbym takie solidne 17/10 za całe wydarzenie
Mój nick(pojawi się pod recenzją) 10.07.2019 09:05
Supporty super ale lotek trochę słabo i na siłę
Występ petarda. 🤘😜
1