Recenzje
Cyrk Zalewski - Widowisko 2019

Recenzje

Cyrk Zalewski - Widowisko 2019

1
Ogólnie na plus-nie każdemu dogodzi ale opinia jest moja a więc... Największy podziw dla trapez, Pani z kołem i tubami oraz z tymi wyrzytniami. Słaby występ z laserami. Klaun super-jedynie pominalbym "alko i strip". Spajdermen to powtórzenie Pana z początku występu. Zwierzątek mało ale to na plus! Wykupienie loży nie do końca spełniało swoje zadanie przy trapezach bo przeszkadza siatka i nie do końca dobrze widać. I obsługa proszę usuwać te dzieci co gania ja i zasłaniają-bo rodzice nie rozumieją upomnien i uwag które im się zwraca. Ogólnie bardzo zadowolony jestem. Oby tak dalej
Występ jak najbardziej udany, smieszny clown i wysokiej klasy artysci. Ale niestety nie wszystko bylo zrozumiale dla najmlodszych.
Jak to w cyrku wesoło i kolorowo. Magicy, klaun, zwierzęta i akrobacje. Popcorn, wata, słodycze, napoje, fotki z Spidermanem. Szybko i sprawnie działają show niezłe dają. Ale ławki mogły by być wygodniejsze. Polecam raz na kilka lat to naprawdę daje frajdę. Lwy i tygrysy to już przeszłość, ale inne atrakcje od cyrkowców też są atrakcyjne.
Ogólnie nam się podobało. Dzieci nie zawsze rozumiały żarty klauna ( striptiz i wódka to trochę przesada). W ogólnym rozrachunku jednak wrażenia pozytywne i wizyta w cyrku będzie wspominana długi czas. Plus za to, że liczył się bardziej talent ludzi niż męczenie zwierząt.
Magdalena123 03.08.2019 08:44
1