Recenzje
18. Mazurska Noc Kabaretowa

Recenzje

18. Mazurska Noc Kabaretowa

1 2
Po raz pierwszy na tym wydarzeniu! zachwyt i ubaw do łez! nasi ulubieńcy jak zwykle w szczytowej formie.
Znakomita zabawa. Brawa za prowadzenie dla kabaretu Łowcy.B
Najsłabsza z 18 nocy MAZURSKA NOC KABARETOWA. Po raz pierwszy (oglądałam na żywo dotychczas w Amfiteatrze 6 takich imprez) jeszcze w trakcie trwania imprezy chciałam opuścić Amfiteatr. Za rok już wiem nie kupię biletów - wybiorę się na inne wydarzenie.
było OK tylko miejsciówki do siedzenia popadły kiepskie bo przy chodniku przez który ciągle maszerowali ludzie
Kabareton to już moja tradycja i zawsze się dobrze bawię, jednak ten był inny, inni artyści, osobowości nie psujace do tej imprezy jak Future Folk czy panie konferansjerki... to nie na Kabareton. Mam refleksje jedna - coś jest na rzeczy, że to TVP2 emintuje i artyści byli wybierani zgodnie z upodobaniem stacji prezesa stacji. Na pewno będę za rok - tradycja to tradycja.
Ogólnie dobrze, ale... -zbyt ugrzecznione występy -dość drętwa pierwsza część -Rogalska i Zielińska - na minus -Zakopower - na minus -no i brak dachu... prawie zawsze akurat na Mazurską Noc Kabaretową jest kiepska pogoda... :/ Laureaci Paki trochę uratowali ten wieczór. Ogólnie w porównaniu do poprzedniego roku, było sporo słabiej.
Bylo rewelacyjnie. Za rok koniecznie sie wybierzemy.
Pełne zadowolenie. Organizacja na najwyższym poziomie. Dużo śmiechu i zabawy. Do zobaczenia za rok!
umiarkowanie przeciętne
Było suuuuper ?
Było super!!!! Nie sugerujcie sie oznaczeniami sektorów typu A2 lub A3!!! Nie ma czegoś takiego jak a 2 lub 3. Nikt z obsługi nie wiedzial! Jest tylko sektor A.B.C.D i podany rząd. Kilka osób w tym ja dlugo szukalo miejsca, ale i tak polecam!!!!
świetne zabawa , super skecze atmosfera warto było przejechać ponad 400km by to zobaczyć wrócę tam za rok :)
Porażka... Nie dało się szczerze pośmiać! Niech formacje kabaretowe zaczną tworzyć skecze zamiast śpiewać beznadziejne piosenki, które nigdy nikogo nie śmieszą. Panie Zielińska i Rogalska to w ogóle nie wiem po co i dlaczego tam występowały nie mając NIC wspólnego z kabaretem
To było coś strasznego!!! Gniot nie do oglądania. Rogalska i Zielińska wiocha na całego!!! Porażka, nigdy więcej tam mnie nikt nie będzie oglądał!
Tragedia!!! To była smutna PIS-owska żenada nie mająca nic wspólnego z kabaretem!!!
Słabiutki był ten kabaret, chyba juz sie tam nie wybiore niestety, szkoda kasy ;(
Pod względem organizacyjnym i cała impreza ok jestem zadowolony ale szczerze byłem rok temu i raczej zabrakło parę znanych grup
Najbardziej podobali mi się prowadzący- Łowcy.B, byli prześmieszni.
To moja pierwsza Noc Kabaretowa na żywo w amfiteatrze w Mrągowie. Do tej pory oglądałam jedynie w telewizji. Wrażenia? Dla mnie za mało było Ireneusza Krosnego i Fair Play Crew :) Ponadto nowe kabarety (laureaci Paki) zaprezentowały się wspaniale. Świetnie się bawiłam i już planuję przyjazd tutaj za rok.
Dno, rozczarowanie, bardzo niski poziom.
1 2