Recenzje
Wszyscy na jednego czyli Roast Krzysztofa DIABLO Włodarczyka

Recenzje

Wszyscy na jednego czyli Roast Krzysztofa DIABLO Włodarczyka

1
Sam występ oceniam pozytywnie, ale organizacja była beznadziejna. Było napisane, aby być na wydarzeniu nie później niż na godzinę 18:30, oczywiście przed budynkiem były tłumy, było też dość zimno a wpuścili do budynku dopiero ok godziny 19, na salę zaczeli wpuszczać ok godziny 19;45 a sam roast się zaczął ok godziny 20:00, dodatkowo występ Pana Bryndala to był chyba jakiś żart sam w sobie.
Bardzo kiepskie wydarzenie
Sama impreza OK, ale oczekiwanie przed furtką do 18.30 - gdzie w wydarzeniu było napsiane, że o 18.30 zamykają studio. Słabe. Potem czekanie godziny w korytarzu na wejście do studia.
Wszystko ok. Gorąco polecamy jednak spore opóźnienie występu wcześniej bez żadnej informacji.
KamilMonika 14.03.2017 16:13
Bardzo pozytywne zaskoczenie jak na pierwszy raz na takiej imprezie ;) polecam ;)
Organizacyjnie - kompletne dno, totalny brak szacunku dla klienta. Ze względu na Waszą prośbę co do punktualności, specjalnie przyjechaliśmy około 18. Po pół godziny sterczenia na dworze, musieliśmy czekać prawie półtorej godziny w środku. Dno. Jeśli następnym razem nie będzie zapewniona lepsza organizacja, na pewno się nie pojawimy i będziemy odradzać to wszystkim zainteresowanym. Plus za support przed nagraniem i oczywiście sam roast (poza Bryndalem :) ) na wysokim poziomie, ale nie ratuje to obrazu całości.
Samo wydarzenie bardzo fajne. Niestety nie sprawdziłem lokalizacji - Hala Transcolor to studio nagrań i nie przewidzieli tam parkingu dla gości.
1