Recenzje
Raz Dwa Trzy - Młynarski

Recenzje

Raz Dwa Trzy - Młynarski

1
jak zwyklr rewelacyjni
Wspaniały, niezapomniany koncert. Te znane i mniej znane piosenki Pana Wojciecha Młynarskiego, w nowej aranżacji Pana Adama Nowaka i jego zespołu Raz Dwa Trzy, uzyskały Nowe Życie. Ogromna energia i doskonała zabawa. Jesteśmy wraz z moją żoną bardzo usatysfakcjonowani. Wielki dzięki !!
Wyśmienita zabawa, czas zleciał szybko, nie chciało się wychodzić :)
Znakomity koncerty zespołu. Kapitalne aranżacje, doskonałe brzmienie, dobre nagłośnienie, a wszystko to przy znakomitych tekstach Pana Wojciecha Młynarskiego. Cieżko wybrać ze wszsytkich utworów zaprezentowanych na koncercie jakiegoś faworyta, wszystkie piękne.
Super koncert! Świetne miejsce! Chcemy jeszcze!
to trzeba zobaczyć, poczuć i przeżyć. Dzięki za Raz dwa trzy i dzięki za poezje Pana Wojciecha Młynarskiego. Bez nich mój świat byłby uboższy.
Koncert fantastyczny, świetna atmosfera. GORĄCO POLECAM. FANTASTYCZNY KONTAKT ZESPOŁY Z WIDOWNIĄ. Niestety odległość pierwszego rzędu od sceny znacznie dobiega od tego co BILETYNA zamieszcza podczas rezerwacji. I rząd jest bezpośrednio przed sceną. To stawia bezzasadność kupowania pierwszych 7-8 skrajnych miejsc z każdej strony w pierwszych 3 rzędach.
1