Recenzje
Preludium słowiańskie

Recenzje

Preludium słowiańskie

1
To już było. Właśnie oglądałem czwarty raz i nie mogę doczekać się piątego.
Cudowny spektakl. Wszystko było ze sobą pięknie zgrane, spójne. Fantastyczne doświadczenie. Cudowna muzyka i piękny taniec.
Świetni bębniarze,wspanialy tancerze, przyjemne harmonie natomiast całość przypominała pokaz przypadkowych fajerwerków. Niepotrzebne, według mnie,zaangażowanie bębniarzy w choreografie taneczne ponieważ wyglądało to groteskowo. Podobnie z zespołem muzycznym,gdzie wyjątkowo miło słuchało sie harmonii. Całość bez puenty. Doceniam artystów,którzy wystąpili i przedewdzystkim make up artist,ale całość przypominała mi występ szkolny dobrym wykonaniu.
Fantastyczne widowisko! Uczta dla zmysłów! Siedziałam z otwartą buzią jak dziecko całe przedstawienie, a wyszłam wzruszona i poruszona do głębi serca. Przepiękna muzyka i energia wykonawców. Dziękuję!!
Fantastyczne! Za drugim razem nawet lepsze niz za pierwszym ;)
Wspaniałe, kolorowe przedstawienie muzyczno- taneczne. Jedynie bębny i muzyka nie do końca są ,,słowiańskie'' bardziej afrykańskie
Na chwilę cofnęliśmy się w świat poza granice współczesnej realistycznej rzeczywistości. I było to pięknym niezapomnianym przeżyciem. Dziękujemy z całego serca!!!
Był to niesamowity performance, niezwykły spektakl łączący w sobie balet, grę świateł, nastrojową muzykę oraz efekty specjalne. Serdecznie wszystkim polecam wybranie się na ten występ, bo jest to jedyne w swoim rodzaju przeżycie! Po prostu rewelacyjne !!!!
Świetny spektakl, znakomite połączenie rytmów, tańca, śpiewów, kostiumów. Pozostaję pod wrażeniem. Będę z przyjemnością chodził na przedstawienia tych Wykonawców.
Było pięknie :) miałam ciary przez cały występ :)
Wspanialy wystep, swietni artysci. Absolutnie warto sie wybrac na takie wydarzenia.
Genialna sztuka! cudowne połączenie baletu, muzyki i śpiewu. Niesamowite emocje
Niesamowity spektakl! Trzy grupy artystyczne stworzyły jeden zespół niesamowicie zgrany i swobodnie współdziałający. Taniec, muzyka, śpiew, światła, wizualizacje - wszystko na najwyższym poziomie.
Cudowne widowisko! Wszystko perfekcyjne, na bardzo wysokim poziomie, zachwycające!
Kupiłam bilety na "Preludium słowiańskie" z polecenia, wiedząc, że to niesamowite widowisko. Jednak to, co zobaczyłam, przerosło moje wyobrażenia. Jestem pod ogromnym wrażeniem aranżacji, pomysłu, muzyki, strojów, choreografii. "Preludium słowiańskie" obudziło we mnie słowiańską duszę, poruszyło to, co pierwotne. Wielkie ukłony szczególnie dla Wataha Drums - podbili moje serce. Z pewnością będę chciała zobaczyć Preludium jeszcze raz.
Rewelacyjne przedstawienie
1