Recenzje
Tribute to...

Recenzje

Tribute to...

1
Nie było źle , choć miejscami był lekki przegłos a tak to warto było być w tamtym miejscu
Artyści pięknie interpretowali utwory. Dali z siebie wszystko. Wiele wzruszających momentów, podczas show must go on, w wykonaniu orkiestry niesamowite. Minusem była końcowa część - kilka ostatnich utworów, podczas których osoby z dalszych rzędów (odpowiadając na wielokrotne zachęty prowadzącej) stanęły przed sceną i przez to nie było możliwości oglądania występu. Rozumiem, że to miała być forma integracji, fajnej zabawy itp., jednak płacąc tyle pieniędzy za bilety w pierwszych rzędach dobrze byłoby wcześniej wiedzieć, że tak będzie - wtedy kupiłabym najtańsze bilety lub można było zachęcić do przyjścia na ostatnie dwa utwory... Również wstałam, ale mimo to nie widziałam praktycznie nic.
Znakomity koncert, wspaniałe przeboje, super wykonania, dużo wzruszeń i cudownych przeżyć, już się szykuję za rok:)
Ja oraz moi znajomi jestesmy pod ogromnym wrażeniem.Jeżeli nic nie stanie na przeszkodzie to mam zamiar uczestniczyć w tej imprezie za rok Pozdrawiam
Bdb
Bardzo fajne przeżycie. Gorąco polecam. Występ Janusza Radek - fenomenalny.
Super koncert. Bardzo fajna atmosfera i oprawa samej imprezy. Wykonawcy przeszli samych siebie.
ojciec69 03.11.2018 18:50
Koncert cudowny , niestety naglosnienienie było słabe i był mocny przegłos .
Bylo rewelacyjnie! Mnostwo emocji, wspaniali artysci, orkiestra i chor!
Uczestniczkaimprezytributetotorun 03.11.2018 11:43
Super wieczór, rewelacyjna zabawa. Mega wykonania, dobre przeboje i moc wspomnień
Super artyści, super widowisko
W moim subiektywnym odczuciu:w porównaniu z koncerek muzyki filmowej z 2 stycznia 2018 ten wypadł o wiele gorzej. Wokal nieczytelny, za dużo zamieszania, źle dobrane utwory,chór w ogóle nie słyszany, słaby występ AD, konferansjerka OK z jednym zastrzeżeniem - wmawianie widzom, że mają być zachwyceni-to nieprofesjonalne. Brak wyeksponowania solistów muzycznych. Dobry koncert, ale spodziewałem się czegoś dużo lepszego. Cerekwicka, Radek i Piasek OK, Steczkowska którą uważam za super gwiazdę tym razem się oszczędzała. Wszystko trochę na siłę.
Super koncert,wszytskie występy bardzo spektakularne 😀
1