Recenzje
2. Koncert Muzyki Filmowej

Recenzje

2. Koncert Muzyki Filmowej

1
Koncert bardzo mi się podobał-profesjonalny, z klasą, orkiestra super!!!
Koncert niesamowity! Piękne aranżacje, świetne wykonania. Chociaż nie wiem, czy odrobinę nie za dużo J.Steczkowskiej, choć uwielbiam:)
Koncert niezły, ale pierwsza cześć była dużo lepsza.
Suuuper! Polecam tym którzy jeszcze nie byli. Orkiestra,wykonawcy,p.Raczek świetni profesjonaliści. Warto było przyjechać 200km (okolice Karpacza). Na pewno będziemy czekać na 3 edycję.Więcej takich koncertów.
Koncert rozpoczął się z 15-minutowym opóźnieniem, czego nie znoszę. Nie wszyscy podołali skali trudności piosenek. Błysnął Arek Kłusowski. Justyna Steczkowska błyszczała jedynie kolejnymi sukienkami. Kayah nawiązała do przegranej PIS w kolejnych wyborach. Zabrakło Janusza Radka, którego występ w poprzednim koncercie wywołał owacje na stojąco.
Prowadzący Tomasz Raczek - znacznie powyżej oczekiwań. Ciekawe wprowadzenia, doskonały kontakt z artystami i publicznością. Justyna Steczkowska, czy występuje na imprezie w małej mieścinie czy takim koncercie to zawsze z maksimum zaangażowania, zasłużone więc owacje. Kayah to oczywiście pełny profesjonalizm.Arek Kłusowski... na pewno jeszcze o nim usłyszymy. Igor Herbut, ważny jest wokal ale jeśli partnerka występuje w zwiewnej sukience i boso a partner w płaszczu i butach prawie żołnierskich to wygląda to niefajnie. Zabrakło trochę tańca - Były dobre utwory, które aż prosiły o tancerzy a tu tylko animacje i to jakie ?! 10-20 sek puszczone w pętle, totalna amatorszczyzna. Tak ogólnie to koncert zasługuje na wielkie brawa.
Bilet drogi .Mam odczucia co do tego że był to show Justyny Steczkowskiej.
Niestety, wysilek gwiazd i orkiestry zniweczony przez osoby odpowiedzialne za naglosnienie, pierwszy raz bylem na koncercie gdzie grali tak cicho ze momentami nie bylo slychac co graja czy śpiewają.
1