Recenzje
Teatr Narodowy Operetki Kijowskiej - Noworoczna Gala Operetkowa

Recenzje

Teatr Narodowy Operetki Kijowskiej - Noworoczna Gala Operetkowa

1
dOSKONALA MUZYKA , DOSKONALI PIESNIARZE ALE....TANCE NA ZUPELNIE SREDNIM POZIOMIE. TANCZYC KANKAN Z TAKIMI MLODYMI I CHUDYMI TANCERKAMI DUZO ODEBRALO OD OGOLNEGO ZADOWOLENIA.
Bardzo dobrze.
Jestem zachwycona! Koncert bardzo fajny. Polecam.
Super koncert i artyści również wspaniali warto było iść.
Rewelacja. Muzyka, balet, tańce, orkiestra, chorografia. Poprostu bajka
Wszystko było wspaniale zorganizowane, nie mam zastrzeżeń. Jedyne zastrzeżenie polega na niezgodności programu opublikowanego w Internecie z rzeczywistymi utworami (zwłaszcza tymi po przerwie).
Piękne głosy, znakomita Assa , ale jak to dziś młodzież mówi "szału nie było"... program zmieniony - niestety, inny niż w zapowiedzi koncertu i nawet materiałach/ulotkach dostępnych w ICE, bez jakiegokolwiek wytłumaczenia czy też informacji o tym :( "ograniczona" oprawa i przez dominującą część koncertu skromne niebieskie oświetlenie, które miało chyba podnosić nastrój koncertu, ale było zwyczajnie ciemnawo i nawet gdy artystki/balet występowały w ładnych, kolorowych strojach to nie było to odpowiednio zaakcentowane właściwym naświetleniem.... no i konferansjerka...nie podnosiła jakości tej imprezy... począwszy od pierwszego wejścia, jeszcze właściwie zanim się koncert rozpoczął, publiczność była namawiana do przyjścia koniecznie na następny koncert 10 tenorów w marcu (!!) a potem wielokrotnie, nachalnie, w trakcie kolejnych wejść "zachęcana" do zakupu płyt CD... brzmiało żałośnie... Zazwyczaj unikam pisania moich subiektywnych ocen, ale ponieważ jest to początek trasy w tym roku, piszę to aby Państwo... może zwrócili uwagę Organizatorom na niektóre aspekty podczas nadchodzących koncertów. Byłem na poprzednim koncercie Teatru (ca 1,5 - może 2 lata temu) i szczerze mówiąc tamten poprzedni koncert wspominam.... lepiej pzdr
Pięknie ,profesjonalnie,artystycznie. Niezapomniany wieczór , pełen wspaniałych arii, melodii, tańca muzyki. Brawo, brawo, brawo.
Widowisko super.! Oglądałam go już kolejny roki i myślę że w przyszłym roku tez będę się cieszyć tym koncertem! Organizacja, nagłośnienie doskonała.Nie mówię nawet o wspaniałych sopranach i tenorach oraz wspaniałej orkiestrze z Kijowa. Wielkie dzięki wykonawcom i Orkiestrze. Wspaniałe!!!
Wielkie widowisko, doskonała oprawa i zaangażowanie zespołu oraz dobre prowadzenie.
Sama rezerwacja , zakup biletów na tym portalu to sama przyjemność.Widowisko rewelacja.Polecam
Poprawnie...……..
Warto iść - przyjemnie się słuch i ogląda.
1