Recenzje
Polska Noc Kabaretowa 2019

Recenzje

Polska Noc Kabaretowa 2019

Bardzo dobra organizacja masowego wydarzenia. Bawiliśmy się świetnie. Na pewno jeszcze kiedyś zawitamy do Tauron Arena Kraków :)
Całość wydarzenia-występu była znakomita. SUPER prowadzący - Kabaret Nowaki. Z pewnością skorzystam z kolejnego występu kabaretów.
Całość zorganizowana bardzo dobrze, odpowiednie nagłośnienie. Jedyny minus to brak telebimów dla sektora C. Gdy był puszczany film na dole to u góry nie było widać napisów.
Było super , ale co najmniej godzinę za długo.
Kabarety fajne, tylko kupując bilet nigdzie nie było napisane, że przed oczami będę miała barierkę która wszystko zasłania. Bilet zamawiałam już w lipcu żeby mieć dobre miejsce... na mapce z miejscami nie było zaznaczone barierek oraz nic nigdzie na ten temat nie było napisane... zapłaciłam za jeden bilet 150 gdzie wolałam stać na schodach i oglądać niż siedzieć na swoim miejscy.
Dnia 15.03.2019r. Uczestniczyłam w Nocy kabaretowej 2019 w Krakowie w tauron arena. Cały występ ,atmosfera na arenie ,występujący byli wspaniali !! Skecze były bardzo śmieszne,artyści wyśmienici oraz praiadazacy z kabaretu Nowaki rewelacyjnie prowadzili całe show . Jestem pozytywnie zaskoczona i razem z mama będziemy wyczekiwały kolejnego takiego wydarzenia :) Byłyśmy z najlepszymi 😀😀😍😍
Mocno się uśmiałam. Super! Z chęcią pójdę jeszcze raz
Wszystko wspaniale - kupa smiechu
Występ super. Zabawa przednia, szkoda że się już skończyło. Tylko organizacja widowni słaba, byłem na płycie pierwszy rząd a słabo widziałem. Może to wina Tauron areny gdyż nie jest odpowiednia pod takie widowiska. Ale poza tym super. Juz nie mogę się doczekać natepnych Nocy Kabaretowych.
Bilety zakupione były zdublowane. Po interwencji otrzymaliśmy miejsca za cenę biletów 90 żl. Zabawa fajna organizacja fatalna.
Super! Do następnego razu! :)
Rewelacyjny wieczór!
Magiczna noc Kabaretowa, bardzo dziekujemy!!!
Super impreza. Uśmiech nie schodził z twarzy.
było extra !!!:)
super, choć godziny 18-22 lub 19-23 byłyby dla mnie wygodniejsze
Kabaret super.
Było super.
Już czekam na taką noc w następnym roku!