Recenzje
Paweł Domagała - 1984 Tour

Recenzje

Paweł Domagała - 1984 Tour

Poprzednia 1 Następna
Występ cudowny, nie spodziewałam się takiego powera, mega zespół! Świetne rockowe brzmienia i głos Pawła na żywo bajka.. nie potrzebuje żadnych dodatków, sam w sobie robi robotę
Cudowny koncert, pełen niespodzianek. Oprócz delikatnych dźwięków również chłopaki dają CZADU. Piękne oświetlenie , no a przede wszystkim cudowny Paweł :) Dziękuję, bawiłam się świetnie.
MAGIA ! Cudownie spędzony czas ...
Wszystko super oprócz miejsc siedzących 😏 Szkoda, że nie można było się pobawić przy scenie 😏
Koncert świetny! Czekam ma następny! :)
Koncert napawał optymizmem. Atmosfera sympatyczna! Jedyny minus to zbyt mocne nagłośnienie a co za tym idzie słowa śpiewane czasami były mało słyszalne:)
Miejsce - trochę ciasno i mało wygodnie. Sam koncert super
Świetna impreza. Rewalacyjny występ. Niesamowita atmosfera.
Super występ. Sala ogrzewana, wszystkie miejsca zajęte - komplet widzów. Na przyszłość sugestia o oznaczenie dojazdu do parkingu. Jeszcze jedna sprawa - godzina koncertu na plakacie i stronie internetowej (19:00) była inna na bilecie (18:00). Musiałem zadzwonić i potwierdzić, bo koncert był o 18:00. Mało brakło i bym się spóźnił.
Koncert Super! Wspaniały artysta! Jeśli chodzi o salę porażka, jedna toaleta dla wszystkich na taką ilość ludzi, jedno wyjście. Aż strach pomyśleć jak by to wyglądało gdyby się coś działo i trzeba by się ewakuować...
Spędziliśmy miły wieczór. Muzyka rewelacja, nastój i aranżacja super. Polecamy gorąco:)
Słuchanie takiego artysty na siedząco to nieporozumienie
czas spędzony z dobrą muzyką-to lubię
Poprzednia 1 Następna