Recenzje
Edyta Górniak - Akustycznie

Recenzje

Edyta Górniak - Akustycznie

1
Fantastyczny koncert. Edyta jest the best. Mam miód na sercu.
Koncert super, doskonale nagłośnienie , atmosfera. Bardzo dziękujemy
Koncert to petarda. Nie byłam fanka Edyty i poszłam jedynie dla towarzystwa, ale bardzo miło się rozczarowałam. Piekny głos na zywo, przeplatany refleksjami, zartami i spontanicznymi sytuacjami. Na prawde zero fałszu i aranzacja dopracowana na tip top. Być może umiejscowienie blisko sceny spowodowala, ze widz czul się jak u siebie w domu, kameralnie albo atmosfera była cudowna ogolnie. Mysle , ze to drugie, patrząc na owacje na stojąco dla Edyty. Był to koncert we Wroclawiu,, kolejne już ponoc miasto z akustycznym koncertem Edyty górniak. Polecam oczywiście i myśle, ze ponownie skusze się na taki koncert z Edytką w roli głownej.
Piękny, niezapomniany koncert.Przygotowany przez samą Panią Edytę i jej team na najwyższym poziomie. Prawdziwa uczta muzyczna.Poza tym było i wzruszająco i zabawnie. Wielkie gratulacje!!!
Genialny koncert, Edyta w szczytowej formie. Nie żałuję żadnej wydanej złotówki.
Boski, cudowny, rewelacyjny .... za krótki
Znakomity występ, pełny profesjonalizm i zaskoczenie prowadzeniem koncertu przez wykonawczynię, która ujęła mnie swoja asertywnością i umiejętnością nawiązania kontaktu z publicznością
Absolutnie dwa niesamowite koncerty mojej ukochanej Artystki
wszystko bardzo dobrze przygotowane. wysoki poziom, gratulacje.
Koncert był magiczny. Bardzo, bardzo polecam. Bylo cudownie. Bawiliśmy się doskonale. Mnóstwo wzruszenia i radości. Najlepszy koncert 😘😘😘
cudowny występ
JEST NAJLEPSZĄ POLSKĄ WOKALISKĄ , piękną , baardzo mądrą i uczuciową kobietą . Cudowny wieczór - brawo EDYTA (prawie nigdy nie daję komentarzy - ale tu czułem się zobowiązany )
Fantastyczne widowisko muzyczne i artystyczne
Edyta na scenie jest jak ryba w wodzie. Ma mocny głos, energię, ciepło i wrażliwość. Koncert był świetny! Edyta, dziękuję za cudowne spotkanie.
1