Recenzje
Edyta Górniak - Akustycznie

Recenzje

Edyta Górniak - Akustycznie

1 2
Koncert przecudowny😃emocje towarzyszące na widowni,ciężkie to opisania słowami.Wszystkim polecam,to trzeba przeżyć i doświadczyć samemu.Ja jestem zachwycona😃
Koncert na najwyższym poziomie. Wrażenia niezapomniane. Gwiazda największego formatu. Świetna akustyka. Nagana dla architekta parkingu. Nigdy więcej tam kazać mi parkować !
Bylo swietnie ale pani Gorniak now udzielila autografu po koncercie dla 2 Oct fanek spoza kraju ktore przylecialy na hej koncert..
Niesamowity koncert. Jak najwięcej takich koncertów Edyty.
Koncert trochę sztuczny, przegadany, ale kondycja wokalna na najwyższym poziomie. Edyta Górnia - wszystko się zgadza.
Edyta w doskonałej formie wokalnej może trochę za dużo mówi a mało śpiewa... Edyta Górniak Show - powinno być na blisko 2.5 godziny max 1,5 to śpiew ale i tak WARTO BYŁO!
EDYTA GÓRNIAK k to klasa sama w sobie. Jej koncerty to zawsze perfekcyjnie przygotowane muzyczne spotkania, po których zawsze jest niedosyt Osoba niezwykle ciepła, wrażliwa i serdeczna. Edi i jej koncerty są warte każdych pieniędzy.Na polskiej scenie muzycznej nie ma sobie równych.Jest ONA, a później długo, długo nikt.Każdy Jej koncert to uczta dla duszy i zmysłów.Polecam z całego serca!!!
Fantastyczny koncert, wspaniała atmosfera i ten głos... rewelacja!
Koncert był super.
SUPER!!! Wspaniały koncert,cudowna atmosfera.
Aranżacja świetna, muzycznie rewelacyjnie, czas miło spędzony :)
Polecam! Świetne widowisko i pełen profesjonalizm! Utwory najlepsze!
Rewelacja. Pani Edyta gwiazda światowego formatu. Niesłychanie ciepła osoba nawiązująca relacje z publicznością pod czas koncertu. Gości nas na swoim koncercie jakby w domu na herbacie z kawałkiem pysznego. ciasta. Muzycy również pełen profesjonalizm i klasa.
Fenomenalny koncert. Edyta jest prawdziwą Divą!
Bardzo dobry koncert. Edyta Górniak to najlepsza polska wokalistka :) Na Jej koncercie byłam pierwszy raz ale warto było być zaproszonym do jej "domu" na tą ucztę muzyczną.
Rewelacja to za małe słowo, by określić poziom koncertu. Wokal Edyty na 6. Sama wokalistka wyluzowana, z poczuciem humoru i otwarta na publiczność. Już chciałbym być na kolejnym koncercie. Zdecydowanie polecam
Fan z Włocławka 04.12.2018 11:50
Pani Edyta już od pierwszych dźwięków przeniosła mnie w zupełnie inny wymiar. Ogromna skala, piękny głos i emocje, które wyśpiewała na długo zostaną w mojej pamięci. Polecam koncerty tej Artystki.
Koncert świetny!!! Kto nie był koniecznie powinien zobaczyć. Wspaniały głos, wspaniali muzycy. Gorąco polecam. Trwał 2,5h.
Niesamowite przeżycie, być tak blisko wrażliwości muzycznej -bezcenne. Edyta przepięknie pokolorowała to spotkanie. Nie mogę się doczekać kolejnych tak pięknych projektów muzycznych❤
1 2