Recenzje
Edyta Górniak - Akustycznie

Recenzje

Edyta Górniak - Akustycznie

1
Piękny- koncert który na długo zachowam w pamięci. ,czekam na kolejny w naszych stronach.
Koncert był cudowny, do chwili tego muzycznego święta bardzo lubiłem Panią Edytę, natomiast po koncercie przekwitło w miłość. Super przeżycie dla ducha, włączając w to bardzo mądre przekazy, które Pani Edyta kierowała do publiczności. 5 gwiazdek to zdecydowanie za mało, aby ocenić to wydarzenie, oby więcej takich w Suwałkach! Swoją drogą bardzo dobre nagłośnienie oraz praca świateł, brawa dla ekipy zajmującej się sferą techniczną. Pozdrawiam.
Koncert Edyty niesamowity. Polecam to coś wspaniałego, warte każdych pieniędzy. Oprawa i wykonanie super. Coś naprawdę pięknego.
Niesamowite wydarzenie! Choć twórczość artystki nie jest tym czego bym słuchał bezustannie na co dzień, tak koncert sprawił, że zagościłem w jej "domu" muzycznym. Koncert niemal jak terapia psychologiczna, gdzie się pacjent leży na kozetce w gabinecie. Artystka zagrała na strunach mojej wrażliwości. Zresztą cały zespół umiejętnie dozował emocje. Raz wokalistka wraz z muzykami doprowadzała do całkowitego rozbicia, wewnętrznej rozpaczy i łez, które oczyszczały duszę. Innym razem potrafiła wyciągnąć z tego dołka emocjonalnego. Koncert - terapia udał się w 100%. Jako pacjent wychodzę nowym lepszym i wrażliwszym człowiekiem. Poza tym, było intymnie. Wspaniałe doświadczenie, które pozostanie w mojej pamięci i duszy na długi czas. Nagłośnienie rewelacja!
Jestem pod ogromnym wrażeniem,masa emocji poprostu nie da się tego opisać❤❤
Wspanialy koncert. Królowa jest tylko jedna. Pozdrawiam Edytę Górniak.
Tak pięknego i wzruszającego wieczoru dawno (oj dawno) nie przeżyłam. Wspaniały koncert i wspaniała nasza suwalska publiczność. Po powrocie do domu ten potężny głos Pani Edyty brzmiał długo w moich myślach i sercu. Dziękuję ❤️❤️❤️ Mam nadzieję że wróci Pani do nas. ŻYCZĘ WSZYSTKIEGO CO NAJLEPSZE. ❤️❤️❤️
występ genialny
1