Recenzje
Stand-up Show - The Best of

Recenzje

Stand-up Show - The Best of

Było bardzo pozytywnie!!! Bardzo jestem zadowolona że tam byłam.
Stand-up Show 2019- The best of było bardzo dobrze zorganizowane. Obsługa pomocna i dostępna. Stenduperzy mieli superowe programy
super, ale stand-up lepiej jednak w mniejszych salach (choć chłopaki i dziewczyna dostosowali się do wielkości sali znakomicide..) ;)
Było bosko !!! :)
Fajna zabawa, aczkolwiek lepiej wjeżdża kameralny występ jednego lub dwóch artystów z dłuższymi programami w klubie
rewelacja!!!
Pytanie czy wyznacznikiem śmieszności występu jest ilość wypowiedzianych przekleństw? Miałem wrażenie, że w tym przypadku tak właśnie było. Byłem na różnych występach, gdzie nie używano wulgarnych słów i naprawdę było o wiele śmieszniej. Do tego jeszcze w tym wszystkim parodia słów naszego WIELKIEGO RODAKA świętego Jana Pawła II. Są granice których po prostu nie wolno przekraczać. ZDECYDOWANIE NIE POLECAM !!!
Polecam! Dawno się tak nie uśmiałam, a występ ha żywo to zupełnie coś innego niż w telewizji 😊
Super występy !
Patryk1234 07.02.2019 11:22
Świetni ludzie, świetny występ!! Organizacja ok. Problemem było to że większość osób zdecydowało że zdążą na Stand-up jadąc 30 min przed rozpoczęciem, co wywołało spore opóźnienie. Mimo wszystko opóźnienie występów było dobrym pomysłem. Dziękuję!!
Rewelacyjna zabawa. Ci, na których liczyłem na 5+.
Występ świetny. Wszyscy pozamiatali. Widzimy się za rok!!!
Impreza super. Na przyszłość dopilnowałabym żeby występujący nie grali materiału, który sami udostępnili na swoim kanale YouTube oraz tego co grali już na żywo w tym samym mieście tj. Lotek. Organizacyjnie na początku był nieład, bo nikt nie sprawdzał biletów ale na szczęście nie odbiło się to na bezpieczeństwie imprezy.
Lubię StandUp 05.02.2019 19:48
Super impreza. Jesteśmy bardzo zadowoleni !
Świetny event, świetne występy artystów!
Mega występ 👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻
Ogromna dawka śmiechu ;D Fantastyczna zabawa
impreza przednia, śmiech przez 2 godziny gwarantowany. niestety bardzo długie kolejki do WC i punktów gastronomicznych, ale to chyba już taki urok imprez masowych,
Super. Polecam. Płakałem ze śmiechu.
Super wieczór! organizacja też ekstra. polecam!