Recenzje
Polska Noc Kabaretowa 2019

Recenzje

Polska Noc Kabaretowa 2019

1
Bardzo fajnie, ale więcej nowych skeczów mogło by być..
Zakup biletu - super. Rozrywka - super. Amfiteatr - katastrofa - słońce w oczy podczas całego występu - kto to ,,coś" zaprojektował? - chyba trzeba było w przeciwną stronę ustawić scenę, osoba która wybrała dla nocy kabaretowej taką miejscówkę też chyba była oślepiona słońcem. Inżynier geniusz, odbierający projekt... pewnie miał swoje prywatne powody by zaklepać odbiór finansowany przez podatników. Kolejka 40 minut by kupić wodę mineralną. Możliwe. Ponieważ są tylko dwie kasy a w nich - napoje i piwo z nalewaka. Artyści pierwsza klasa, organizacja - żenada. Wstyd i menelstwo. Ostatni raz byłem. Gdyby się dało dałbym zero gwiazdek - ale dla organizatorów, zakup biletów pełna profeska.
Wszystko OK.
Świetna impreza
Kabarety fajne, miejsce fatalne, przez dłuższy czas świeciło słońce prosto w twarz, amfiteatr wymaga gruntownego remontu
Wieczór bardzo udany. Kabarety zaprezentowały bardzo wysoki poziom. Organizacja również bez zarzutu. Szkoda tylko że amfiteatr nie wyremontowany w dalszym ciągu.
Super!!!
Rewelacyjna zabawa. Mile zaskoczył mnie kabaret K2- nie znałam ich- świetny występ! Trochę rozczarował KMN - troszkę się chyba wypalili. Jak dla mnie za dużo przekleństw i tekstów o seksie (jednak było tam sporo dzieci) oraz parodii teleturniejów - trzy podczas jednej nocy lekka przesada. Ale i tak polecam.
Można się pośmiać.
Super impreza. Świetnie się bawiłam, za rok też na pewno się wybiorę:)
Impreza super. Jednak „Służba Informacyjna” nie do końca przygotowana do udzielania informacji.
Występy kabaretów super, ale miejsce - amfiteatr - słabe, mega nie wygodne ławki - po godzinie du.... boli od siedzenia, obdrapana scena, problemy z nagłośnieniem - czasy komuny....
Sam kabaret super, bawiłam się znakomicie i artyści dali czadu. Oglądanie ich na żywo było czystą przyjemnością. Jedynym dyskomfortem było miejsce. Amfiteatr przydałoby się odnowić lub chociaż zadaszyć. Szkoda, żeby miejsce psuło dobre wrażenie.
Kabarety jak zwykle na wysokim poziomie. "Amfiteatr" pozostawia wiele o życzenia. Piękna pogoda i super zabawa.
Impreza w amfiteatrze radomskim była bardzo udana. Jedyny mankament był z zakupem wody. Było bardzo gorąco, a na terenie amfiteatru można było zakupić tylko piwo.
1