Recenzje
Polska Noc Kabaretowa 2019

Recenzje

Polska Noc Kabaretowa 2019

1
Występ REWELACJA. Nawet pogoda nie zepsuła wspaniałej zabawy
kabaret był super ale organizacja do niczego .Po pierwsze wpuszczanie na stadion było dalekie od dobrego ,powinno być zadośćuczynienie dla vipów i super vipów ponieważ padał na nich deszcz i w sumie siedzieliśmy na bocznych trybunach ,tam gdzie nie padało a za bilety zapłaciliśmy 2 razy tyle .Oczekuję odpowiedzi gdyż organizator nie popisał się.
Słabiej niż w poprzednim roku. I organizacja przed wejściem na stadion to porażka
Doskonały humor i zabawa, świetni wykonawcy, nawet ulewa nie przeszkodziła w zabawie. Jedyny minus leci do organizatorów, że nie zapewnili prawidłowego wejścia. Pomimo przyjścia na stadion 20 minut przed czasem, musieliśmy tak jak i mnóstwo innych ludzi czekać w baaardzo długiej kolejce. Mogliśmy wejść na stadion dopiero jak otworzono drugą bramkę, ale to i tak już w trakcie trwania imprezy, 15 minut po czasie.
polecam surer zabawa
cena nie adekwatna do jakości występów.
Impreza super!! Dużo śmiechu. Minus dla organizatorów za utrudnienia przy wejściu, duże kolejki. Czynne jedno wejście.
Super pogoda przednia zabawa K2 rozruszało publikę
Super zabawa!!! polecam :)
Super występ, bardzo dobra zabawa, dawno tak się nie uśmialiśmy.
Impreza fajna. Jeśli chodzi o organizacje wpuszczania itp to można wziąć za przykład jak spierdolić obsługę imprezy. Jakaś masakra. Jedna bramka otwarta do wpuszczania a kontrola jak na lotnisku. Weszliśmy 25 minut po rozpoczęciu czekając 40 minut przed bramkami. Nie wiem kto odpowiada za tą organizacje tej imprezy ale niech On idzie krowy pasać. Potem jak otworzyli dodatkowe bramki to już nawet biletów nie sprawdzali. Masakra
Imprezę oceniam bardzo słabo. Wykupiłam bilety w strefie VIP natomiast organizatorzy nie przewidzieli że może padać deszcz i ludzie byli przesadzani na trybuny... Pomijam fakt iż impreza została przerwana na ok 20 min z powodu deszczu a później ktoś prawdopodobnie doszedł do wniosku że trzeba kolokwialnie "odbębnić" . Nie polecam i jakbym wiedziała jak będzie wyglądać organizacja imprezy to bym się na nią nie zdecydowała...
Super Oki
Super zabawa
W tym roku niestety niski poziom występów i oraganizcji.
Występ był ok , natomiast wejście na obiekt przez bramki zero logistyki i organizacji , 40 min. czekania w tłumie przy 25 stopniach c.
Występy kabaretowe ok, ale 2 bramki przy wejściu to porażka przy takiej liczbie wchodzących osób.
zabawa suuuuper
Kabarety genialne! Igor Kwiatkowski rozwalił system! Rozbawił wszystkich do łez. A kabaret Smile to wisienka na torcie. Świetnie zaangażowali cały stadion do wspólnej zabawy. Minusem była organizacja. Mimo, ze przybyliśmy pół godziny przed czasem, weszliśmy 20.15 bo bramki były tragiczne. Grono ludzi przegapilo przez to początek imprezy. Warto temat usprawnić! No i zabrakło piwa w polowie imprezy! Ale brawa za poradzenie sobie z ulewą!
Super
1