Recenzje
Grupa MoCarta i Przyjaciele - 25 lat razem

Recenzje

Grupa MoCarta i Przyjaciele - 25 lat razem

Ekstra! Każdy występ jest ekstra i goście wyśmienici. Dwugodzinna zabawa na wysokim poziomie. : D
Koncert oczywiście świetny. Brakowało mi tylko trochę Grupy MOCarta w koncercie jubileuszowym Grupy MOCarta, bo Przyjaciół trochę "ponosiło" - 6 piosenek Nohavicy to już prawie recital (zresztą znakomity) w dodatku po czesku, który mieliśmy rozumieć. mnie się nie udało, ale oczywiście mam Jego genialną płytę z polskimi wykonaniami. Grupa MOCarta słynie z tego, że nie epatuje polityką, a tutaj p. Poniedzielski pojechał... Lubię Nudziarza, ale przy tej okazji to było niepotrzebne. To już więcej mógł nawrzucać "władzy" Artur Andrus po "odejściu" z Trójki, ale się powstrzymał. Przy okazji apel - Panie Filipie, uwielbiałem Pana felietony trójkowe, ale przed 9, przed 7 nie dam rady ich słuchać. Proszę pospać dłużej i wrócić przed 9. Bardzo pozdrawiam całą ekipę !
absolutnie fantastycznie
fantastyczny program i znakomici goście :)
Uważam, że cena 140zl za miejsca, z których niewidoczny jest ekran za występującymi artystami jest wygórowana. Na ekranie wyświetlane były istotne elementy koncertu. Poziom artystyczny- bez zarzutu.
Wspaniały koncert, rewelacyjni goście, super atomsfera
Wspaniały występ. Rewelacyjni goście. Wielkie dzięki za Jaromira Nohavicę i Artura Andrusa. Cudowna ekipa, świetne wykonania. Tylko troche krótko (i za to 4 gwiazdki).
wzruszająco!
Super, dziękujemy!
Wszyscy artyści na scenie mieli dobry dzień, byli profesjonalni w wykonaniu. Do rutynowych tekstów dorzucali detale z ostatnich dni lub godzin. Chcieli podobać się publiczności, udało się, publiczność to doceniła, wywołując bis na który grupa Mozarta wykonała utwór DECYBELE. Warto było go wysłuchać.
I ja tam byłam, miód i wino piłam . Dziękuję za stuprocentową rozrywkę. A Panią Kasię Ż. i Pana Andrzeja P. najchętniej zaprosiłabym do siebie do domu na stałe żeby odganiali smuteczki. Wszystkim należą się ogromne brawa a wysoki poziom techniczno-artystyczny :-)
Zabawa muzyką, skojarzenia i perfekcja wykonania kwartetu wzbudził mój podziw. Przyjaciele godni mistrzów z którzy ich zaprosili do wspólnego świętowania. Szkoda, że to tylko 2 godziny
Koncert rewelacyjny. Fantastyczny wieczór!!! Bardzo dobre poczucie humoru i to w dodatku na czasie. BRAWO. Gorąco polecam.
bardzo dobra zabawa
Występ rewelacyjny. Bardzo polecam.
Świetny występ, sprawna organizacja.
Doskonały występ, polecam każdemu, kto ma choć trochę poczycia humory (lub chciałby mieć).
Śmiech do łez w naszej szarej rzeczywistości!? - bezcenne!!! :-)
Koncert super. Opuszczenie obiektu dramat 40 minut wyjazd z parkingu, windy jeżdżą katastrofalnie ludzie po kilka razy wracają w to samo miejsce.