Recenzje
Stand-up Show - The Best of

Recenzje

Stand-up Show - The Best of

Świetna zabawa na Stand-up Show. Dużo śmiechu w fajnej atmosferze.
Rewelacja, świetna zabawa :)
notabene 12.06.2019 12:26
Witam ostatni raz kupiłem bilety przez ten portal miejsca się nie zgadzały, kilka biletów do jednego miejsca zapłaciłem za bilety w 2 rzędzie a musiałem siedzieć w 13. Z tego co widziałem to nie tylko ja miałem z tym problem.
Ekstra występ. Chłopaki i Kasia wykonali kawał dobrej roboty z programem. Jeśli nie zjadłeś szczotki lub nie masz jej w d... to polecam się wybrać na występ! Gwarantowane tony śmiechu!
The best!!!!
KAROLINA 10.06.2019 18:18
Bardzo nam się podobało, występy jak i organizacja były na wysokim poziomie.Z miłą chęcią obejrzeli byśmy więcej występów.
warto przyjść!
Wszyscy zawodnicy w świetnej formie. Ogień ze sceny!
Było bardzo dobrze.
dobra zabawa, trochę przegięli z sexem
Fenomenalny wieczór komediowy !!
Świetnie spędzony czas ! Wszyscy zaprezentowali się na bardzo wysokim poziomie, super oprawa muzyczna, świetne prowadzenie całej imprezy.
Super występ , ja jednak wolę stand up w bardziej kameralnej atmosferze .
Świetny występ! Niektórzy artyści totalnie mnie zaskoczyli!
p.kozlowski 08.06.2019 14:45
Wszystko syper, ale wkurza mnie jak ktoś nie szanuje mojego czasu i spóźnia się 20minut z występem.... poza tym klimat lepszy, gdy stand-up odbywa się na małej sali... wielka hala nie nadaje się.
Było tak śmiesznie, że nie da się tego opisać! 🙂 Dzięki
Spektakl zaczął się z prawie półgodzinnym opóźnieniem,brak informacji że z zakupionymi napojami na stoiskach w hali widowiskowej nie wolno wejś na spektakl.Tylko wyciąganie kasy.Organizator się nie popisał.Stand-up fajny.
Na obiekcie przed sala główna nożna było nabyć alkohol w postaci piwa oraz napoje kolorowe i wodę. Jednak nie można było z nimi wejść na występny. Rozumiem i szanuje taka decyzje jednakże warto byłoby poinformować o tym publiczność przed zakupem trunków a nie bezczelnie wypraszać i grozić usunięciem z imprezy.
Występ rewelacja! Dawno się tak nie wyśmiałam :)
Coś wspaniałego. Następnym razem tez będę 👍🏻