Recenzje
Michał Szpak z zespołem - Dreamer Tour

Recenzje

Michał Szpak z zespołem - Dreamer Tour

Świetny koncert, nowa muzyka i nowe utwory a Szpak jak zwykle w świetnej formie
Michał Szpak to fenomen na skalę nie Europy ale Świata!!! Cudowny występ, perfekcyjnie przemyślany,fantastycznie przygotowany, doskonale zagrany, nieziemsko zaśpiewany. Panie Michale dziękuję. To był ogromny zaszczyt i wielka przyjemność słuchać Pana. Koncert wart wszystkich pieniędzy!!! Cudownie, że Pan jest. Pozdrawiam cieplutko. Agnieszka
Fantastyczny. Michał the best
Świetny koncert, kultowy wykonawca, organizacja na topie.
Koncert był magiczny a Michał czarował swoim głosem i zapraszał do marzeń. Chciałabym to przeżyć jeszcze raz.
Aleksandra 25.01.2019 19:01
Dziękuję za te niezwykle chwile, dzięki którym mogłam się na chwilę oderwać od spraw bieżących i przenieść się do świata magii i marzeń.
To nie był mój pierwszy koncert na trasie Dreamer Tour, ale ten był naprawdę wyjątkowy. Michał Szpak zabrał nas ze sobą w swój barwny świat marzeń i księżycowego pyłu, oglądaliśmy piękny, kolorowy spektakl okraszony niepowtarzalnym wokalem Artysty. Czas koncertu upłynął zdecydowanie zbyt szybko, chciałoby się słuchać i oglądać dłużej i dłużej...
Najlepszy koncert na jakim byłam! Magiczna trasa
Super Super Super!!!!!!! Chciałoby się jeszcze!!!! To kolejny występ Michała w którym uczestniczyłam, wszystki rewelacyne, jak On to robi? Dalszych sukcesów życzę!!!!!
Mało dynamiczny, mało wychodzenia do publiczności :-( Momentami tragiczne oświetlenie w stronę publiczności - oślepiające !!! ale to już chyba norma na takich koncertach !!! Natomiast zespół Dreamer Tour - super !!!
To był wspaniały, magiczny koncert, wręcz widowisko muzyczne. Cudowny głos Artysty w połączeniu z super zespołem, przeniósł mnie w strefę marzeń. Michał Szpak nie mieści się w wymiarze polskiej sceny muzycznej, to Artysta wysokiej światowej klasy.
Cudowny, wspaniały, niepowtarzalny. Niesamowite widowisko, jedyny najcuduwniejszy głos na świecie. Energia Michała nie do opisania.
REWELACJA REWELACJA REWELACJA! Pan Michał Szpak - super występ na bardzo wysokim poziomie; kontakt z publicznością na medal;wzruszający gest Pana Michała to podejście do osób niepełnosprawnych na wózkach na widowni przed rozpoczęciem koncertu i do innych również; wielokrotne bisy. Koncert trwał około 1 godziny 40 minut. Teatr ROMA - organizacja bardzo dobra polecam wszystkim
Koncert super ale za krótko. Michał jest poprostu ekstra i za to go kochamy
Rewelacyjny koncert , Michał Spak jak zawsze wspaniale śpiewa,tańczy i wygląda.Polecam , cudowna atmosfera , świetna zabawa.Proszę o więcej koncertów MIchała Szpaka w ROMIE.
Koncert piękny.Michał Szpak w rewelacyjnej kondycji muzycznej.Świetna scenografia,gra świateł,w ogóle cała koncepcja przemyślana.Tam nic nie było dziełem przypadku.Fajny zespół,trąbka dodała tajemniczego nastroju, a pan Szpak był rozanielony.Fajnie pogadał z publiką,Kilka razy bisował,a Blue Moon na koniec,w wersji house było czadowe.Mega koncert,nabrałam ochoty,żeby iść jeszcze raz.Jak będzie powtórzony w Warszawie,to będę na pewno.
Przepiękny głos, wspaniała oprawa muzyczna, emocje i niezapomniane chwile. Przepiękny koncert. Artysta przez duże A. Po prostu - Michał Szpak.
Głosu wokalisty, towarzyszących muzyków i repertuaru nie trzeba zachwalać - są świetne. Bardzo fajny koncert. Dobra oprawa wizualna, chociaż światła skierowane na publiczność przy pierwszym utworze oślepiały.
Michał Szpak mega artysta. Jego koncerty to sztos. Chce się chodzić i wydawać pieniądze.
Bardzo dobrze wszystko zorganizowane . Piękne wnętrze i super atmosfera. Sala wypełniona po brzegi. Koncert był kosmiczny, cudowny, chwytał za serce i łzy w oku się kręciły nie raz. Michał ma przepiękny głos i potrafi nim oczarować i do tego jak śpiewa to serce się raduje. Jak Michał siada na brzegu sceny , blisko fanów to jest nie do opisania- czuje się wtedy Jego związanie z nami. My Go uwielbiamy a On nas kocha. Wystep magiczny i niesamowity. Michał rozkręcił raczej wszystkich, Blue Moon na koniec był boskie !!! Bardzo chętnie pójdę jeszcze raz. Zresztą na inne koncerty oczywiście też , bilety kupione. Prosimy powtórkę w Romie.