Recenzje
Michał Szpak z zespołem - Dreamer Tour

Recenzje

Michał Szpak z zespołem - Dreamer Tour

Koncert był genialny, przeniósł mnie w inny wymiar
Genialny głos, magiczny spektakl. Mam nadzieje ze nie jedyny koncert tego artysty w Gdańsku. Niesamowity koncert P.olecam jestem pod ogromnym wrażeniem .
Świetny koncert! Polecam każdemu kto chce się odciąć od codzienności i przenieść w inny niesamowity świat.
Było suuuuper :) Michał jest świetny, ma wielki talent! Tak szybko minął ten czas, na pewno będę chciała pójść na następny koncert Michała jak odbędzie się w Gdańsku :)
Michał Szpak najlepszy męski głos Polski nie zawiódł, ale w Filharmoni światła źle ustawione cały czas odbijało się w scenerii lustrzanej , co oślepiało, nie było widać Szpaka przez cały czas , światła tez nie były na niego skierowane, widzieliśmy tylko postać i tyle, my siedzieliśmy w loży na przeciwko sceny
Kocert mega! Na wysokim poziomie! Bardzo mi się podobal
Koncertem Michała Szpaka jesteśmy oboje z mężem zauroczeni. Jest to wybitny młody artysta o niezwykłej skali głosu i wielkiej wrażliwości. Chyba coraz więcej ludzi darzy go sympatią i przychodzi na jego koncerty. Jest taki szczery i ma poczucie humoru. Wybierzemy się jeszcze nie raz na jego koncert.
Bardzo podobał mi się występ. Michał Szpak jest Super. Cudownie, że na zakończenie porozmawial z publicznością.
Michał Szpak - cudowny, oryginalny artysta, człowiek z piękną duszą i wielkim sercem, koncert wspaniały
Michał na tym koncercie był magiczny. Pięknie wyglądał , cudownie tańczył, jeszcze piękniej śpiewał.
Wspaniale doznanie muzyczno-artystyczne.
Cudowny koncert !! Michal jest fantastycznym zdolnym artysta!!!
Michal jest wspanialym artysta, ma swietny glos. Cenie go za to ze jest soba, ma odwage i tak trzymac. Dobral super muzykow i ta trabka. Wystep swietny, z niecierpliwoscia czekam na kolejny koncert. Jak dla mnie swiatowy poziom.
Mówią, że ”muzyka łagodzi obyczaje”, a ja dodam, że muzyka łączy pokolenia... Wczorajszy koncert zjawiskowego Michała Szpaka zgromadził na widowni publiczność w przedziale wiekowym bez granic. Miło było spotkać tak liczną grupę „młodzieży” po 50-ce. Bardzo udany koncert, pełen ekstrawagancji, na którą może pozwolić sobie tylko Michał. Wspaniały głos piosenkarza i wyborni instrumentaliści zespołu DREAMER na długo pozostaną w mojej pamięci. Uważam Michała za najlepszego wokalistę młodego pokolenia. Według mnie ma ogromny talent. Jest wrażliwym artystą, oddającym podczas występu całego siebie… Znakomite wydarzenie muzyczno - artystyczne! Jeden z wykonywanych utworów „ Jaskółka uwięziona” był wyraźnie poświęcony twórczości Stana Borysa. Przewijał się również wpływ takich wielkich zespołów rockowych jak Pink Floyd, Deep Purple – takie odniosłem wrażenie. Zespół Dreamer był mocnym akcentem tego występu. Polecam
Koncert rewelacyjny. Chętnie poszlibyśmy jeszcze raz.
Rewelacyjny koncert, chociaż własciwie to nie jest zwykły koncert a spektakl, który po prostu trzeba zobaczyć. Wokal Michała Szpaka nie do pobicia a muzycy (Damian Kurasz, Rafał Inglot, Bartek Skiba, Adrian Adamski i Przemek Sokół) poziom swiatowy, brawo.
Fantastyczny koncert! Piękne widowisko. Wszystko na najwyższym poziomie!
kolejny koncert, kolejne zaskoczenie, było bardzo miło. klimat nie do podrobienia,