Recenzje
"Hejt MADE" spektakl muzyczny

Recenzje

"Hejt MADE" spektakl muzyczny

1
Super przedstawienie dające dużo do myślenia, warto obejrzeć
Świetny spektakl! Dopracowany w każdym szczególe, fantastycznie zaśpiewany, poruszający treścią. Polecam pokazać starszej i młodszej młodzieży, a i dorośli powinni podjąć refleksję nad relacją ze swoimi dziećmi... i telefonem.
Super przedstawienie, śpiew oraz cała choreografia 10/10, polecam serdecznie z całego serca
Doskonały i ciekawy spektakl: pomysłowa choreografia, piękne utwory i głosy, naturalna i przekonywująca gra młodych aktorek! Zorganizowany na najwyższym poziomie!
Wspaniały musical! Bardzo zdolna młodzież! Bardzo dobre teksty i choreografia! Gratulacje!
Rewelacja !!! "Must see" dla wszystkich rodzin, szczególnie dla rodzin nastolatków, ważne przesłanie, piękne piosenki, co za głosy (!!!), zdecydowanie polecam
Super fabuła, super wykony, zmusza do refleksji o relacjach między rodzicami a ich pociechami... Polecamy
Świetny spektakl! Znakomicie napisany i znakomicie zagrany. Wspaniała muzyka, rewelacyjne piosenki zaśpiewane (bez playbacku!) przez Zespół Wokalny Decybele z taką lekkością i swobodą (pomimo naprawdę niełatwych, wielogłosowych aranżacji), że wgniata w fotel; genialna choreografia, cudna scena z fortepianem... Profesjonalizm, charyzma i moc! Aż niewiarygodne, że tak młode osoby mogą osiągnąć taki poziom! Więcej nie napiszę, bo wciąż mam obolałe dłonie od oklasków! To TRZEBA zobaczyć! Pozycja obowiązkowa dla młodych ludzi spędzających zbyt wiele czasu w wirtualnym świecie, ale także (a może przede wszystkim) dla ich rodziców i nauczycieli!
1