Recenzje
Grzegorz Turnau Bedford Tour

Recenzje

Grzegorz Turnau Bedford Tour

1
Fantastyczny koncert. Polecam
Wspaniały człowiek:) Uwielbiam słuchać Grzesia.Dziekuję, za piękny koncert.
Wspaniały koncert, Turnau w świetnej formie. Byłem pierwszy raz w Jordankach i jestem zachwycony światowej klasy akustyką i ogólnym klimatem obiektu. Muzycy towarzyszący Turnauowi zasługują na słowa uznania. Szczególnie duet z zespołu Shannon dodał pięknego, celtyckiego klimatu do wszystkich kompozycji. Piękne wykonanie utworów Beatlesów, szczególnie Blackbird na bis! Polecam:)
Fantastyczny koncert, niezapomniane wrażenia, Grzegorz klasa sama w sobie, Marysia wniosła dużo świeżości do tego wydarzenia. wzruszyłam się w chwili gdy usłyszałam "głos" Marka Grechuty- z tej strony nie znałam Grzegorza. Akustyka nienaganna. Dziękuje za udany wieczór.
Fantastyczny koncert wyśmienitego artysty, dojący chwilowe oderwanie od brutalnie pędzącej rzeczywistości. BRAWO!!!!!
Jesteśmy bardzo zadowoleni, chociaż chętnie byśmy wysłuchali jeszcze 1-2 nowsze przeboje G.T. w języku polskim.
Fantastyczny koncert,byliśmy pod wielkim wrażeniem.
Wspaniały koncert w Toruniu, magiczny, niepowtarzalny, jesteśmy do tej pory pod wrażeniem! Grzegorz Turnau cały czas, jak widać, w wielkiej formie artystycznej. Tych prawdziwych, profesjonalnych artystów, mających w swojej twórczości coś do powiedzenia, coraz mniej niestety.
Jesteśmy w Polsce i oczekiwaliśmy repertuaru w języku ojczystym . Wykonawca śpiewał i grał na wysokim poziomie , ale dla nas nie było to zrozumiałe , a większość utworów posiadała wspaniała teść , a to bez „ wojka gooogle” nie trafia do przeciętnego odbiorcy. Zamiast repertuaru Lenona i Mcarney wolelibysmy starsze utwory polskie Turnala . Organizacja koncertu na poziomie bardzo dobrym.
Magda i Irek 60+ 07.04.2019 10:17
Znakomity koncert. Piosenki Joela, M'Cartneya i Turnaua. Zaplątała się też jedna Stinga i Briana Maya. Zespół Shannon stanął na wysokości zadania. Zdecydowanie polecam.
Turnau zawsze ekscytuje....Ciekawy koncert .Interesująca barwa głosu wokalistki(Marysi), atrakcyjne brzmienie fletów (irlandzkie ) Wolę chyba jednak Turnaua po polsku ale english version też ciekawa.......AS
Kraków - Toruń .... Częściej bardowie i muzycy z tych miast powinni odwiedzać nasze miasto .... Bardzo piękny koncert 👍👍👍🖐
1