Recenzje
Grzegorz Turnau Bedford Tour

Recenzje

Grzegorz Turnau Bedford Tour

1
Świetny koncert łączący twórczość Grzegorza Turnaua, znane standardy muzyki pop i jazz oraz dużą dozę poczucia humoru w konferansjerce Pana Grzegorza.
Jak zawsze rewelacja!
Fajnie dobrane piosenki. Chyba gorzej wokalnie było no ale wiosna. Konferansjerka też tak pół na pół. Daję 4 gwiazdki ciut na wyrost.
Turnau w formie!!! Zespół świetny, klimat jak zawsze niepowtarzalny. Super!
Nie byłam w Nowym Jorku. Nie siedziałam i nie stałam i się nie zmęczyłam. Ale Znów powędrowałam ciepłym krajem, malachitową łąką morza razem z moją przyjaciółką Liczyłam na jazz i na "starego" Turnała Grzegorz Turnau a on skubany podobnie jak ja nic się nie zestarzał.To była niezwykła uczta muzyczna a Maria z drugim głosem była tu Niezbędna. bez niej nie urodziłby się klimat wodospadów, tanców w wiosce z baśni angielskich.. MOje umiłowanie Tolkiena pięknie się spięło z tą muzyką. Nie zdziwię się jeśli aniołowie przed tronem Boga zapożyczą parę melodii od Turnau'a z tej płyty by uwielbiać Życie!
Świetny występ! Pan Grzegorz jak zawsze w formie i na poziomie, towarzyszący muzycy również. Pani Maria rewelacyjna. Koncert za każdym razem inny i niezapomniany.
super koncert
Koncert piękny i ciekawy. Muzyka wybrana z szerokiego wachlarza twórczości muzyka. Walor muzyczny wspanialy.
Koncert Pana Grzegorza to jak zawsze uczta!!!!nowy album na pewno nie jest for no one bo każdy znajdzie coś dla siebie!!!a na koncercie wsparcie zespołu Shannon rewelacja! !!!!muszę kupić płytę bo są fantastyczni!!!!a Bracka z irlandzkim flecikiem coś wspaniałego! !!!czekam na kolejną płytę i spotkanie z panem Grzegorzem z Lublinie!!!;)
Pięknie !!! Wielka klasa,inteligencja, kultura grania, wspaniały zespół, cudowna dziewczyna.Gorąco polecam !
Magiczny wieczór ! Polecam
Koncert trzyma mnie do dzisiaj- takich artystów slucha sie z zapartym tchem. Moja 9 letnia córka płakała z emocji- wiekszego komentarza mi nie trzeba.
Genialnie😊😊uczta dla ucha👍Artysta!!!
1