Recenzje
Michał Szpak z zespołem - Dreamer Tour

Recenzje

Michał Szpak z zespołem - Dreamer Tour

Wspaniały magiczny koncert!
Piękny koncert! Pełen piosenek z nowego albumu Michała Szpaka - Dreamer ,który bardzo mi się podoba. Na koncercie utwory te dodatkowo okraszone są rewelacyjnymi wokalizami jak również grą trąbki. Oświetlenie całego koncertu -rewelacja! Wszystko to sprawiło , że przeniosłam się na ten czas do świata baśni i jednej nocy. Księżycowo było wprost! Poza tym Michał Szpak miał doskonały kontakt z publicznością . Nie dziwi mnie więc fakt , że wszyscy go nie tylko podziwiają i chętnie słuchają, ale wręcz uwielbiają!
Jak zwykle nie zawiodłam się. Widać, że w spektakl włożone serce. Doskonały kontakt z publicznością. O głosie nie wspomnę bo jak wiadomo jest niebanalny tak samo jak artysta.
magiczny występ! Michał ma tak hipnotyzujacy głos....cały wystep to wielkie przedstawienie-wszyscy muzycy cud miód i orzeszki!!!! a emocje i empatia bijaca ze sceny sprawiła ze chciało mi sie ich wszystkich przytulac :)
Koncert magiczny, głos Artysty zjawiskowy o niekończącej się skali. Bajeczna atmosfera i choreografia. Niestety ostre, długo zatrzymane w jednym kierunku reflektory skierowane na widownię zmusiły do przesiąścia się na schody w przejściu. Z pewnością będziemy jeszcze na innych koncertach, a w maju na recitalu w Warszawie, gdzie zamieszkuję.
Coś pięknego! Jedyny artysta w Polsce, który potrafi stworzyć taką magię na scenie ♥
Michał Szpak jest najlepszym artystą w kraju koncert był cudowny i boski
Było fantastycznie !! Wspaniały koncert i atmosfera !!
To była wspaniała dawka pozytywnych emocji! Bardzo dziękuję! Aneta
Byłam pierwszy raz na występie Michała, koncert klasa sama w sobie. Zrobił na mnie duże wrażenie, nigdy nie byłam na tak ciekawej i dobrze przemyślanej imprezie muzycznej. To było niezwykłe przeżycie dla mnie, czekałam długo na koncert Michała w Krakowie i z pewnością pójdę jeszcze nie raz. Ma niespotykanie piękny głos, ciekawą niezwykłą muzykę i urodę.
Było pięknie.🙂❤. Michał najlepszy!!!
Jak zwykle wspaniały występ Pana Michała z Zespołem. Nieziemskie wrażenia zmysłowe: ten nastrój wizualny, ta muzyka, ten piękny głos, ten subtelny zapach kadzidła... ACH !!!
Niesamowite wrażenie, cudowny wokal, aranżacje i brzmienie całego zespołu Groove Section, polecam
Świetna atmosfera. Kosmiczna scenografia. Genialna muzyka. I oczywiście magiczny wykonawca.
SUPER!!!Kto lubi Michala , nie zawiedzie sie . Koncert ma kkase i to cos!!!
Wspaniały koncert. Świetny artysta.
Koncert świetny!!! Organizacja pozostawia wiele do życzenia.Na salę zaczęto wpuszczać o 16:45. Na balkony sprawdzano bilety przy wejściu na salę główną a potem trzeba było stać w kolejce do jednej windy która kursowała z tymi samymi osobami tam i z powrotem. Koncert zaczął się z opóźnieniem 25-minutowym.Jak na prawie roczne przygotowania do koncertu to organizacja totalne dno i żenada
Rewelacja, nagłośnienie, miejsca siedzące, kontakt z Michałem pełna profeska, szczęka opadła na ziemię.
Wspaniały występ Michała Szpaka z zespołem. Tak naprawdę to było widowisko, które przeniosło nas w krainę marzeń. Jego wspaniały głos nadał temu wydarzeniu niesamowite wrażenia. Skromność Michała, szacunek dla jego fanów nadal mnie zadziwiają.