Recenzje
Piotr Bałtroczyk - Mężczyzna z kijowym peselem

Recenzje

Piotr Bałtroczyk - Mężczyzna z kijowym peselem

1
Tradycyjnie już - Mistrz w świetnej formie! Z występu na występ zaś moje zmarszczki od śmiechu wolniej się - z racji peselu - rozprasowują na twarzy ;-)
Rewelacyjny występ !
Występ Pana Piotra jak zwykle na wysokim poziomie. Tym bardziej mnie to cieszy ,że ostatnio dochodziły niepokojące informacje na temat jego zdrowia. Jeżeli chodzi o miejsce to bywaliśmy już w miejscach bardziej przystosowanych do tego typu imprez, ale nie zapominajmy, że jest to restauracja. Jeżeli chodzi o jedzenie podane przed występem to było pyszne i nie można mieć do niego zastrzeżeń. Obsługa na wysokim poziomie. Byłem tu pierwszy raz, ale na pewno wrócę jeżeli tylko uda mnie się kupić bilety na odpowiedni występ. Pozdrawiam serdecznie.
Jedyny minus - brak klimatyzacji
Lubię p. Bałtroczyka z jego sposobu prowadzenia kabaretów, jakie znam z TV. Występem jestem mile zaskoczony, bo obawiałem się powtórzeń. Świetnie się bawiliśmy (z żoną)
Aleksander 08.01.2019 22:48
BYŁ TO DLA NAS WSPANIAŁY RELAKS W TOWARZYSTWIE PANA PIOTRA BAŁTROCZYKA I NASZYCH PRZYJACIÓŁ.CHĘTNIE POWTÓRZYMY.
Świetna zabawa! Mistrz pointy doprawdy🙂
Fantastycznie spędzone dwie godziny bez zerkania na telefon, zegarek i myślenia o czymkolwiek innym niż Pan Piotr na scenie i celność jego dowcipu.
Pan Piotr jak zwykle z świetnej kondycji :) motyw "mężczyzny szczęśliwego" przechodzi do legendy :) bardzo dziękujemy za ten wieczór!
Rewelacja! :-)
bezbłędny polecam
Bałtroczyk jak zawsze w formie. Polecam gorąco. Warto zobaczyć i posłuchać.
1