Recenzje
Grupa MoCarta - Dzieła wybrane z XX lat

Recenzje

Grupa MoCarta - Dzieła wybrane z XX lat

1
Kameralne miejsce dodało uroku całemu wydarzeniu. Kwartet natomiast bardzo humorystycznie i czasem nostalgicznie pokazał już 20-letnią pracę na scenie. Dziękuje
Chociaż nie jestem fanem muzyki poważnej Grupa MoCarta potrafi prezentować ją z humorem a ich ostatni występ jest tego potwierdzeniem. Polecam każdemu tak nie-melomanowi !
Rewelacyjna grupa. MIła atmosfera w kameralnym gronie.
Było super, tylko sala nieodpowiednia, w dalszych rzędach, słaba widoczność. Grupa Mocarta, jak zwykle na najwyższym poziomie. Pozdrawiam Halina
Program artystyczny Grupy MoCarta z najwyższej półki. Wspaniali, uzdolnieni z klasą ! Kwestie organizacyjne niestety pozostawiały wiele do życzenia: ciasno, krzesełka twarde i niewygodne (w stylu czasów komunistycznych). Przy 2 godzinnym programie dość uciążliwe.
Wspaniały wystę, brawo.
Występ fantastyczny - ale jednak MoCartów lepiej ogląda się w sali amfiteatralnej. W tej sali trudno było zobaczyć to, co dzieje się na scenie, a przecież ruch i mimika są tu równie ważne co muzyka.
koncert wspaniały jak to z udziałem Grupy MoCarta. Organizacja - przy informacji o braku numeracji miejsc rezerwacja połowy sali (pierwsze rzędy) budzi pewien niesmak.
1