Recenzje
Kabaret Neo-Nówka - Żywot Mariana

Recenzje

Kabaret Neo-Nówka - Żywot Mariana

Najlepszy kabaret
Występ Kabaretu Neo-Nówka fantastyczny. Troszkę krótki, aczkolwiek nie zawiodłem się. Co do organizacji samej imprezy. Kupiłem bilety w środkowym sektorze, w strefie vip. Dużo brakowało w tej strefie. Siedzenie w zagęszczeniu jak sardynki w puszce na składanych plastikowych krzesłach ciężko nazwać miejscem wygodnym, a co dopiero strefą vip. Po za tym wszystko było w jak najlepszym porządku.
Sam występ był świetny. Jednak na sali bylo bardzo duszno. Osoby siedzące w sektorze B w szczególności po prawej stronie niewiele co widziały. Cena nie adekwatna do miejsca.
GENIALNE!!! Uśmiałem się jak nigdy.
Występ jak zwykle na wysokim poziomie. Sala skandal. Ścisk. Brak przejścia między - rzędami jak i zbyt blisko ułożone krzesła obok siebie.
Przyjemny, relaksacyjny program napełniający chwilami optymizmem.....
Fantastyczny występ! Solidna dawka śmiechu! Polecam każdemu zobaczyć występ na żywo :) Brawo Neonówka!
Super impreza! Dobrze przygotowana i zorganizowana . Organizatorzy panowali nad wszystkim, nie było nawet problemów z wyjazdem z parkingu.
Występ wart pieniędzy wydanych na bilet, polecam wszystkim którzy chcą się odstresować i na 2 godziny zapomnieć o codziennych sprawach. Pozdrowienia dla całej ekipy kabaretu bardzo Wam dziękuję na ten występ.
Występ bardzo nam się podobał. Nowy program rewelacyjny
Występ udany gorzej z zaparkowaniem przed występem
Neo-Nówka w najwyższej formie!:) Nie pozostało mi nic innego jak tylko gorąco polecić wyjście na występ i zachęcić do oklaskiwania Radka, Romana i Michała!
kabaret super polecam bylem drugi raz na neo-nowce polecam
Genialny program :)
Kabaret Neo nowka jest świetny! Zawsze są na czasie , ich polityczne odniesiena trafione w punkt. Warto zobaczyc live . Z wczesniejszego repertuaru MUST SEE to Wigilia! :-)
Mistrzostwo, chłopaki jak zawsze w formie, już dawno nie pamiętam kiedy się tak uśmiałem!
Najlepszy występ na którym kiedykolwiek byłem! Mega! :)
Świetny występ!!!
występ bardzo atrakcyjny, Panowie jak zawsze rewelacyjni
80zł za ten występ to STANOWCZO za dużo!!! Gdyby bilet kosztował 30/40zł to by była właściwa cena za 1,5 h zabawy Więcej nie skorzystam!!!:(