Recenzje
Telewizja Kłamie

Recenzje

Telewizja Kłamie

1
Temat ciekawy, gra aktorów bardzo dobra, ale nie było to czego się spodziewaliśmy.
Prawie dwie godziny śmiechu. Telewizja kłamie? Przecież to była sama prawda :))) T. Arciuch-urocza, B.Opania potwierdził swój kunszt aktorski, B.Kasprzykowski-jak zawsze nie zawiódł, A. Fidusiewicz-miłe zaskoczenie. Co do organizacji, w Sali Koncertowej Zarządu Portu Morskiego w Gdyni to bez zmian, Szatnia w "podziemiach" z wąskimi schodami w dół i tymi samymi w góre z tłoczącymi się ludźmi, to jawny przejaw braku organizacji od lat.
Spektakl super! Gra aktorska na najwyższym poziomie. Bardzo dużo żartów i gagów z których naprawdę można się pośmiać. Bardzo miło spędziliśmy czas, śmiejąc się co chwilę. Polecam każdemu kto che się trochę "rozerwać" :)
Swietny spektakl, Bartek Kasprzykowski 10/10, pare razy usmialem sie do lez. do polecenia na luzna sobote
Bardzo dobrze spędzony czas. Dobra gra aktorska i ciekawie poprowadzony spektakl z udziałem widowni, sztuka z dużym poczuciem humoru. Dziękuje, było wspaniale 😁
Dawno nie płakałam ze śmiechu. Rewelacyjny występ całej czwórki aktorów, która łapie fantastyczny kontakt z publicznością :). Godne polecenia dwie godziny wspaniałej zabawy.
RE-WE-LA-CJA wspaniałe kreacje aktorskie, świetna gra i forma rozrywki. 2 godziny smiechu. Polecam gorąco. Jedyny minus to kwestia akustyki i nagłośnienia w sali zarządu portu - czesto niektóre kwestie byly nieczytelne....ale to juz nie wina samego spektaklu i aktorów dla których słowa uznania i szacunku.
1