Recenzje
Grupa MoCarta i Przyjaciele - 25 lat razem

Recenzje

Grupa MoCarta i Przyjaciele - 25 lat razem

Poprzednia 1 Następna
Świetny występ, doskonała , inteligentna rozrywka. Całkowity brak pożal się boże skeczy tzw. harcerskich, co dziś jest niestety rzadkością - jednym słowem udany wieczór na wysokim poziomie artystycznym. Panowie Andrus i Poniedzielski - jak zwykle niezawodni.
REWELACJA!!!! 2,5 godziny wspaniałej rozrywki, które minęły w niewiarygodnie szybkim tempie.
miodzio!
Świetny występ, doskonale się bawiliśmy.
Jestem w stanie zrozumieć jedno lub dwa wtrącenia polityczne lecz podczas tego spektaklu każdy ze skeczy był nacechowany politycznie, większość w sposób gwałcący inteligencje widza lub jak sam autor powiedział ziejący nienawiścią. Poziom intelektualny tych żartów jest na poziomie dziennika informacyjnego o którym był jeden ze skeczy. Wydawało mi się, że ciężko się zbliżyć poziomem do tego dziennika, lecz tutaj udało się osiągnąć podobny poziom, a widz śmiejący się z zaserwowanej dwu i półgodzinnej propagandy wydaje się być mniejszym intelektualistą od Kowalskiego siedzącego przed telewizorem, bo Kowalski przynajmniej za swoją propagandę nie płaci. Zawsze uważałem tą grupę za jedną z nielicznych, która potraf rozbawić widza w inteligentny sposób, a nie przez denne żarty polityczne, po tym spektaklu uważam, że jest jednak na poziomie Cejrowskiego czy Kabaretu Moralnego Niepokoju.
WidzKtoryZmarnowalCzasIPieniadze 02.04.2019 16:43
Każdy choć raz w życiu powinien to zobaczyć i posłuchać. Po prostu wspaniałe
Super występ. Bardzo zabawny i z klasą. Chętnie obejrzałabym jeszcze raz.
Super spędzony czas.
Fantastyczne
Błyskotliwość, inteligencja i talent otulone ogromnym poczuciem humoru. Wszyscy artyści wspaniali jak zawsze. Dziękuję
2.5 godziny dowcipu i refleksji. Polecam. Bardzo sie ciesze, ze są tacy artysci, ktorzy potrafią zamknąć w słowach i muzyce tyle moich mysli na tematy różne.
Poprzednia 1 Następna