Recenzje
Berek, czyli upiór w moherze 2

Recenzje

Berek, czyli upiór w moherze 2

1
sztuka warta polecenia. Poziomem dowcipu dorównuje pierwszej części. Pani Ewa jak zwykle cudowna
Bardzo dobrze bawiliśmy się na spektaklu. Fabuła jego, to samo życie z elementami.....polityki. Inteligentna publiczność nagradzala brawami odpowiednie fragmenty tekstu. Trochę rozczarowała mnie gra D. Olbrychskiego. Odniosłam wrażenie, że jest mocno zmęczony i jeszcze nie wyszedł z roli.... Kmicica. Za to bez konkurencji jest Pani Ewa Kasprzyk!! Cudnie gra i jest filarem tego spektaklu. Brawa też dla A. Pawlickickiego.
Wspaniały spektakl! Uczta dla widzów, niezapomniane wrażenia. Gra aktorska na najwyższym poziomie. Świetny kontakt z publicznością! Wyjscie na ten spektakl było prezentem dla mojej Mamy - zdecydowanie trafionym 😊
Super zabawa, aktorstwo na najwyższym poziomie.
Znakomite przedstawienie!!! Przednia komedia z przesłaniem: uczmy się tolerancji, bo nigdy nic nie wiadomo! Znakomicie zagrana. Ewa Kasprzyk the best!!! Daniel Olbrychski zaskakujący, ale mający swój niepowtarzalny charakter. Młodsi aktorzy też świetni. Polecam! Polecam! Polecam!
Sztuka - BOMBA!!!! I część - super, II część - również. Ewa Kasprzyk - nie do zastąpienia, Antek Pawlicki wg mojej opinii dużo leprzy niż Paweł Małaszyński - zdecydowanie!!!!!
1