Recenzje
Wspomnienie o Ryszardzie Riedlu - Sebastian Riedel & Cree

Recenzje

Wspomnienie o Ryszardzie Riedlu - Sebastian Riedel & Cree

1 2
Wspaniały i wzruszający koncert. Byłam już na kilku koncertach Cree ale ten był naprawdę wyjątkowy.
Niedaleko pada jabłko od jabłoni! Koncert był wspaniałym przeżyciem1 Oby więcej Cree w Krakowie!
Świetny koncert!! Sebastian wraz z grupę Cree zagrali najważniejsze kawałki Dżemu. Bardzo wzruszył mnie głos wokalisty, bo brzmi prawie tak samo jak głos Ryśka! Szkoda tylko, że publiczność nie wstała, jak śpiewał 'List do M.' Natomiast po koncercie artyści spotkali się z fanami, cierpliwie rozdawali autografy i można było zrobić sobie z nimi zdjęcie. To ważne, że szanują swoich wielbicieli :)
Super impreza, efekty niesamowite, warto było :)
Sebastian nie próbuje mierzyć się z Ryśkiem, po prostu gra jego utwory bezpretensjonalnie. Dwie godziny porządnego grania, do tego dobre efekty świetlne. Brawa dla Cree za muzykę i ekipie za organizację.
Jakoś nagłośnienia-fatalna.Jedna wielki hałas. Sebastianowi -BARDZO,ale to bardzo daleko do ojca. Rysiek, jeśli był duchem na tym koncercie, to pewnie w grobowcu się przewraca do dzisiaj. Sebastian nie oddał magii piosenek Dżemu.Sprawiał wrażenie znudzonego.
Jak zawsze Zespół Cree tworzy super atmosferę. Aż chce się ich słuchać. Bastek i chłopaki są najlepsi!! To mój nie pierwszy koncert zespołu Cree a Wspomnienia o Ryszardzie Riedlu już trzeci raz, pierwszy Katowice, drugi Tychy w Riedel Music Club a teraz trzeci w Krakowie.
Polecam, to co przeszkadzało to jakość nagłośnienia, pozostawiało wiele do życzenia.
Polecam, to co przeszkadzało to jakość nagłośnienia, pozostawiało wiele do życzenia.
Koncert dla prawdziwych koneserów - muzyka zawieszona w interwale czasowym pomiędzy reminiscencjami ascetycznych ubiegłowiecznych lat siedemdziesiątych i epikurejskim zgiełkiem współczesności. Budzi refleksyjny entuzjazm, a przy tym posiada wyrafinowaną, niezaprzeczalną nutę synergii i emergencji. Specyficzny kolaż symfonicznego bluesa z witrażami iluminacji koloratury rockowej. Jednym słowem Seba z Creesami daje czadu na maksa!
Niezapomniany koncert. Zespół Cree podobnie jak Dżem łączy pokolenia
Koncert genialny,aczkolwiek lekkie zastrzeżenia jeśli chodzi o akustykę,właściwie nie wiadomo czy zbyt dużo dźwięków na tak małej sali czy akustyk zawinił?!
Świetny koncert. Trochę dzwiękowo z problemami, ale chłopcy dali z siebie wszystko.
Świetny występ Sebastiana wraz z Zespołem. Uczta dla miłośników muzyki Ryśka - powrót, wspomnienie i uczta dla ucha. Poza tym muzycy jak przystało na dobry koncert popisywali się własnymi umiejętnościami w występach solowych!!!! Wszystko w klimacie.,
Dziękuję że mogłem tam być, Była Moc i Brzmienie, Bas i Wokal. Pełna Satysfakcja ,polecam. Jeśli tam nie byłeś,to jednak Żałuj.
Piękny, wzruszający choć energetyczny koncert.
Wspaniały, wzruszający koncert. Na długo zostanie w pamięci. Elektroakustyk znakomity. Dziękuję!
Niestety bardzo slabo wypadlo. Mialam wieksze oczekiwania co do tego wydarzenia. Naglosnienie porazka. Osoby zajmujace sie tym nie maja pojecia chyba o tym co robia. Szkoda. Nie bylo warto isc.
Dla takich chwil warto żyć. Sebastian daje radę.
1 2