Recenzje
Kasia Kowalska z zespołem - 25 lecie

Recenzje

Kasia Kowalska z zespołem - 25 lecie

1 2
super!
Mega koncert! Kasia w super formie stworzyła nieco nostalgiczną, nieco humorystyczną atmosferę. Głos nieziemski, ogólnie super!
Katarzyna Lublin 25.03.2019 22:36
Było super!
Kasia zblazowana, na siłę utrzymująca kontakt z publicznością, zabrakło kluczowych utworów z 25 lecia jej działalności artystycznej.
Jest głos, jest osobowość, jest energia. Chętnie bym poszedł kolejny raz. Mam nadzieję, że jeszcze przyjedzie do Lublina.
fantastyczny koncert fantastyczny głos fantastyczna Kasia
Koncert rewelacyjny. Czekamy na kolejny przyjazd wokalistki do Lublina.
Było super !!!
Jak zawsze cudowna! Bawilismy sie świetnie!
Było super. Fantastyczna muzyka i atmosfera. Piękna artystka o wspaniałym głosie. Przeżyłbym to jeszcze raz.
Koncert był fantastyczny, Kasia cudowna, koncert za krótki, zdecydowanie!!!!! Chętnie pójdę na kolejny koncert.
Kasia jak zwykle dała wspaniały koncert. Zaśpiewała stare jak i piosenki z nowej płyty. Ok 2h fantastycznej zabawy
Udany koncert prezentujacy twórczość Kasi z ostatnich 25 lat. Możłiwość zakupienia płyt, koszulek i zdjęć z Kasią. Po koncercie autograf i wspólne zdjęcie. Co do Centrum Spotkania Kultur w Lublinie to mój szósty koncert i jestem bardzo zadowolony z jakości muzyki i efektów na sali operowej.
Super koncert , świetne wrażenia. Kasia niezmiennie zachwyca . Jest moc.
Było super
Sobotni (16.03) koncert Kasi Kowalskiej był wspaniały. Rozpoczął się piosenkami spokojnymi, wykonywanymi kameralnie, amustycznie. Jego temperatura rosła, by w końcu osiągnąć bardzo wysoką dynamikę. Kasia po raz kolejny pokazała, że na scenie czuje sie doskonale, potrafi nawiązać kontakt z publicznością i wxiągnąć ją do dkwcipnego dialogu. Kasia zaprezentowała cały wachlarz stylów wokalnych - od lekkiego i delikatnego, aż po brzmienie głębokie i monumentalne. Artystka, jak zawsze, potrafiła porwac publiczność do tańca i wzruszyć - i za to ją kochamy.
Kasia, zespół super, miło było posłuchać znanych i lubianych przebojów. Niestety odbiór skutecznie psuł Pan od Świateł! Świecił ludziom w oczy a scena ciemna!
koncert - MAGIA!! klimat, wykonanie, aranżacje utworów - naprawdę na najwyższym poziomie!
1 2