Recenzje
Raz Dwa Trzy - Ważne piosenki

Recenzje

Raz Dwa Trzy - Ważne piosenki

1 2
Super czas dla calej rodziny - bardzo pozytywne doswiadczenie!
bardzo interesujący występ ,polecam wszystkim myślącym
Rewelacja! Nawet moja 10 letnia córka wyrywała do tańca w drugim rzędzie =) A nastoletni sceptycznie nastawiony syna jakoś się także odnalazł =)))
świwtny koncert ... dużo dobrej muzyki, mądrych tekstów i głębokich sentencji miedzy piosenkami od lidera grupy ... naprawdę wartosciwe ... ważne wydarzenie na którym warto było być !
Znakomity wykonawca, Świetny koncert!
Jak zwykle zespół Rad Dwa Trzy pokazał się z najlepszej strony. Profesjonalny warsztat muzyczny, kunszt wokalny Adama Nowaka, wspaniała atmosfera, to wszystko sprawia, że na takich koncertach chce się, a nawet trzeba bywać. Pełna widownia o trzypokoleniowym przekroju, burzliwe oklaski na stojąco i potrójny bis, świadczą o doskonałości zespołu. Cieszę się, że CKK Katowice zaprasza tak doskonałych artystów.
Bardzo piękny koncert, jak zawsze ZESPÓŁ dał z siebie 100 procent!
Prawdziwy kunszt, doskonała podróż sentymentalna Niebanalna aranżacja, super publika
To były ważne piosenki pełne głębi tekstów i niezapomnianych melodii
Cudowny koncert. Panowie w świetnej formie, głos Pana Adama niezmiennie urzeka. Bardzo dobre nagłośnienie koncertu no i ten kontakt z publicznością. Oby częściej zaglądali do Katowic!
Koncert o'key - jedyny minus to sala - czyli brak klimatyzacji - zaduch potworny - juz nie pierwszy raz w tym miejscu
123 broni się samo. Nagłośnienie kiepskie.
Koncert rewelacyjny! Charyzmatyczny wokalista, utalentowani, z ogromną fantazją muzycy no i te utwory z tekstami trafiającymi prosto w serce!!! Czegóż chcieć więcej? Długo czekałam na koncert Raz, dwa, trzy na Śląsku ale WARTO BYŁO!!!!
Świetny, klimatyczny koncert! Zespół wyczarował magiczną atmosferę dając poczucie uczestnictwa w czymś wyjątkowym, niepowtarzalnym.
Super koncert, jesteście wspaniali.....
świeeetny koncert, wokal Pana Adama i trąbka na najwyższym poziomie. Chętnie pójdę na kolejny koncert tego zespołu. Zapraszamy częściej na Śląsk.
Świetny występ, pan Adam jak zwykle w dobrej formie
1 2