Recenzje
Kabaret Moralnego Niepokoju - Nowy program: Tego jeszcze nie grali

Recenzje

Kabaret Moralnego Niepokoju - Nowy program: Tego jeszcze nie grali

1 2
Super, świetny występ
Kabaret naprawdę kiepski ."Tego jeszcze nie było"to dobry tyłuł ,bo tak nigdy się nie wynudziłam Miejsca fatalne nic nie było widać. Za 70 zł to trochę dużo żeby oglądać plecy sąsiada.
Cudowne dwie godziny rozrywki na najwyższym poziomie, całkiem nowe skecze z cietym dowcipem zagrane na pełnym luzie ,na dlugo pozostaje w pamięci, gorąco polecam
Ten program kabaretowy trzeba poprostu zobaczyć, bardzo śmieszny a przy tym wszystkie skecze premierowe
Tak jak się spodziewałem nie zawiodłem się. Występ KMN był po prostu genialny. SUPER
Super i wesoło;-)
Kupiłem 8 biletów, rodzina i znajomi zadowoleni! Polecam 👍
R E W E L A C J A !!!!!
SUPER !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Bylo super, Robert Górski mistrz !!!
Patryk Skrzypczak 18.03.2019 18:30
Super przedstawienie. Same nowe skecze. Polecam wszystkim
Przy tak znanym kabarecie oczekuje się rozrywki na najwyższym kabaretowym poziomie. Niby żarty śmieszne, ale często pojawia się w głowie gdzieś to już słyszałem, i zaczyna się zerkać coraz częściej na zegarek a śmiech jaki się pojawia jest tylko z grzeczności. Jedynie dwa skecze były warte uwagi. Jeśli byłby to film to obejrzałbym tylko urywkami. I troszeczkę rozczarował mnie fakt, że Bisy były wliczone w czas programu.
Świetna zabawa. 2 godziny śmiechu.
Program był fantastyczny - tego naprawdę jeszcze nie grali. KMN w wysokiej formie. Są kontynuacje popularnych "moralnych" wątków - rodzice i Mariusz, "Familiada", są absolutne świeżynki. Płakałam się ze śmiechu, gdy Robert Górski opowiadał o termosie i czajniku, a wtręt o kocie w "Familiadzie" to było po prostu mistrzostwo świata. Agata Wątróbska "w roli kobiety" spisuje się świetnie, ma w programie również piękną, liryczną piosenkę. Zdecydowanie warto zobaczyć na żywo - pełen profesjonalizm, świetna gra aktorska, rewelacyjne teksty i mnóstwo dobrej energii, którą KMN wyzwala z siebie i wszystkich widzów.
2 godziny bardzo dobrej zabawy. Polecam gorąco
Super. Dwie godziny śmiechu. Choć w MOKISIE wygodniej niż w hali.
Było bardzo zabawnie i śmiesznie. Polecam, bardzo świetnie spędzony czas. 😂😂😂
Bardzo fajny występ, całkowicie nowy program, uczciwe dwie godziny śmiechoterapii :) bardzo fajne wydarzenie, polecamy :) byliśmy większą grupą znajomych, wszyscy wyszli ubawieni i zadowoleni.
Świetna zabawa, polecam
Zaje*iście
1 2