Recenzje
Marcin Styczeń - koncert promujący płytę 10/40

Recenzje

Marcin Styczeń - koncert promujący płytę 10/40

Poprzednia 1 Następna
Poruszające mądre teksty piosenek, profesjonalne wykonanie, doskonali muzycy = polecam
Wspaniały i niezapomniany występ. Marcin i jego muzycy dali z siebie wszystko.
Koncert wspaniały. Będę na każdym który będzie w Harendzie.
Świetny koncert. Jeszcze nie widziałem Marcina Stycznia w takim składzie, z wybornymi instrumentalistami, w świetnej formie. Harenda stanęła na wysokości zadania i zmieściła te 160 osób w całkiem komfortowych warynkach :)
Super koncert. Polecam bardzo serdecznie.
Dziwię się, dlaczego tak późno trafiłem na twórczość Marcina, już bardzo dojrzałego artysty. Pierwszy raz w kinie Atlantic i wystarczyło kilka utworów wykonanych w okrojonym składzie, bym natychmiast zaczął poszukiwać najbliższych koncertów. Uwielbiam ten klimat muzyki. Koncert znakomity: świetne teksty, bogata instrumentacja, sympatyczne słowa pomiędzy (rzadko któremu artyście udaje się nie popaść w bufonadę), rewelacyjny kontakt z publicznością i to wieloetapowe kończenie koncertu... proszę bardzo, jaka piosenkę mam zaśpiewać? Trzy płyty mam!
Marcin śpiewa o ludzkiej duszy, że to tylko "21 gramów, a tak trudno ją poruszyć". Na koncercie w Harendzie wraz z zespołem poruszył ponad 100 duszyczek, budząc w nas pełen wachlarz emocji. Cudowny, niezapomniany koncert! Piwnica pod Harendą to miejsce z klimatem, stworzone do takich koncertów. 100% satysfakcji, 0% zastrzeżeń. Polecam!!!
Rewelacyjny koncert. Charyzmatyczny artysta obdarzony wielkim talentem i wspaniałym kontaktem ze swoją publicznością. Mądre, refleksyjne teksty i muzyka, która dotyka głębi duszy - porusza wiele "strun" - dotyka tego, co boli i koi, wręcz leczy wewnętrzne "draśnięcia", to znów ożywia, pobudza, rozpala płomień życia, daje napęd, radość. Serdecznie i gorąco polecam
Bardzo fajna atmosfera, swietne wykonania, widownia porwana do śpiewania. A bisy to po prostu dalszy ciąg koncertu. Zabawa dobre 2,5 godziny. Ludzie, którzy lubia to co robią.POLECAM.
Profesjonalizm na najwyższym poziomie (dobór piosenek, wykonanie, dużo ciepła i radości wnoszone przez Wykonawcę komentarze).
wspaniały klimat, pozytywne wibracje, radosc tworzenia i dawania, magiczny wieczór :)
Koncert wyjątkowy. " Każdy człowiek stawia najpierw dobre wino, a gdy się napiją, wówczas gorsze. Ty zachowałeś dobre wino aż do tej pory." Dziękuję za bisy.
Sam koncert super! Marcin Styczeń to marka sama w sobie. Harenda ma swój klimat i urok ale podczas koncertu było tam zdecydowanie za gorąco szczególnie u góry. Utrudniało to percepcję muzyki. Na przyszłośc proszę więcej powietrza
Fantastyczne i bardzo długie spotkanie z panem Marcinem i jego zespołem! Czysta przyjemność!
Poprzednia 1 Następna