Recenzje
Kabaret Neo-Nówka - Żywot Mariana

Recenzje

Kabaret Neo-Nówka - Żywot Mariana

Jak zawsze świetna zabawa,polecam. Chłopaki nie obniżają lotów a wręcz przeciwnie, sami się wkręcają.
Polecam wszystkim , super kabaret i super zabawa 👍👍👍
Kabaret super, występ również. Niestety pełny odbiór został zakłócony przez transmisję tv, a ściślej przez sprzęt, który służył do rejestracji i obsługi personalnej tego sprzętu. Miałam nieprzyjemność siedzieć w okolicy "wyspy telewizyjnej" Mimo iż zostało znalezione dla mnie zastępcze miejsce, miałam niekomfortowy widok i niemal cały spektakl oglądałam na telebimie. Abonament telewizyjny jest nieco tańszy. Za bilet zapłaciłam 100 zł i przyznam szczerze, czuję się nieco oszukana, gdyż osoby, które inne osoby, które zapłaciły taką samą kwotę miały zdecydowanie lepsze warunki przez co mogły w pełni przeżywać rozrywkowe chwile jakie zaserwowała nam Neonówka.
Fantastyczni!!!
Zadowolony 12.04.2019 13:47
Super zadowolony
Super, super i jeszcze raz super. To dla mnie najlepszy aktualnie kabaret w Polsce. One love, jeden miłość :))
Było rewelacyjnie od pierwszych minut nirzwykla dawka humoru w wielkim stylu. Naprawdę warto serdecznie polecam, a cena biletu w żaden sposób nie powinna zniechęcać. Płakałam że śmiechu.
Bardzo udany występ. Jak bedzie kolejny to obowiązkowo idę.
Kabaret jak zwykle świetny! Szczególnie momenty improwizacji i interakcji z widzami :D Hala technicznie niestety nie do końca.... Problemy z mikrofonem na początku. Telebimy nie nadążały. Krzesełka ustawione w prostopadle do sceny - niestety osoby siedzące po bokach mogły dostać skrętu karku - można krzesełka po skosie ustawić przecież... Dobrze że rzędy były w takiej odległości że można było nogę na nogę założyć. Rozumiem jedno wejście - ale wyjścia mogli zrobić dwa... Ogólnie kabaret na plus, hala na minus.
Agnieszka 09.04.2019 10:24
Towar zgodny z opisem, śmiesznie podany w dobrym akompaniamencie zespołu "Żarówki". Nic dodać nic ująć, tylko zrywać boki. Polecam jako tabletkę na wszystkie dolegliwości oby zażywać jak najczęściej.
Super, Neonówka jak zawsze na wysokim poziomie. świetnie się bawiliśmy.
Zacna zabawa :)Polecam !
Bylismy na wystepie Neonówki rodzinnie, kabareciarze i ich występ - pełna profeska.Ubawilismy się aż bolą poliki i brzuchy do dzis! Z pewnością wybierzemy się na kabaret ponownie:-)
Trochę Śmiechu było ! Polecam
Jak zwykle, na najwyższym poziomie kabaret. Super :)
Rewelacja. Uśmiałam się do łez.
Jeden z najfajniejszych wieczorów, pełen humoru i serdecznego śmiechu. Bardzo dziękuję. Bawiłam się wyśmienicie.
Bardzo fajny występ.
Mega Mega Mega - popłakałam się ze śmiechu. Super
Odpoczęliśmy w doborowym towarzystwie i bananem na twarzy