Recenzje
Ucho Prezesa czyli SCHEDA

Recenzje

Ucho Prezesa czyli SCHEDA

1
Super gra aktorów , tekst dostarczający fantastycznej wesołości... choć temat poważny...Bardzo Dziękuję Twórcy🤗
☀️☀️☀️☀️☀️ 20.05.2019 19:27
zabawa była przednia
Świetne przedstawienie, dobra zabawa przez całe dwie godziny, dialogi adekwatne do rzeczywistości, gra aktorska i charakteryzacja - super!!! Polecam!
Nauczycielka 16.05.2019 16:39
Kapitalne przedstawienie! Teksty doprowadzały mnie do łez choć niestety śmiejemy się z naszej rzeczywistości. Polecam wszystkim :)
Sztuka świetna! Super dialogi i obsada oraz scenografia! Gdyby nie o tak przykrym okresie naszego kraju można by się śmiać bez końca! A tak to śmiech przez łzy! Szkoda że nie dotrze ta treść do wszystkich!Byłaby szansa na lepszą zmianę! Może kiedyś? Pokażcie się w mniejszych miasteczkach! Na peryferiach!Może opadną klapki z oczu!Po obejrzeniu w5szystkich odcinków Ucha prezesa po wczorajszym spektaklu poczułam nadzieję! Grajcie gdzie tylko można!Może coś drgnie! ,
Rewelacyjna gra aktorska, dopracowane dialogi oraz znakomite wyczucie nastrojów i możliwych scenariuszy politycznych. Polecam w 100%
Spektakl na bardzo dobrym poziomie. Dobry humor i gra aktorów.
Super wrażenia, wyborni artyści - liga mistrzów . Więcej wrażeń niż się spodziewałem.
Rewelacja, polecam wszystkim. Jak zwykle Górski jest the best. Aktorzy fantastyczni Chabior, Żurek , Dąbrowska, Sapryk Ale powalił mnie Dracz jako Richard. No, ale co się dziwić tacy aktorzy to sukces gwarantowany. Owacje na stojąco. SPEKTAKL POLECAM GORĄCO !!!!
Miło zobaczyć tyle znanych twarzy na żywo :)
Rewelacja !! Polecam
1