Recenzje
Andrzej Piaseczny

Recenzje

Andrzej Piaseczny

1 2
Super super i jeszcze raz super. Pierwszy raz byłam na kameralnym koncercie i jestem zachwycona bliskim kontaktem oraz wokalistą cudownym, ciepłym i uwielbianym
Rewelacyjny koncert.
Sam koncert jak zawsze - bardzo dobry. Natomiast tarnogórska publiczność pozostawia wiele do życzenia, co też nie było bez znaczenia jeśli chodzi o klimat wydarzenia.
Super koncert, klimatyczny i jak zawsze na wysokim poziomie. Brzmienie rewelacyjne zarówno instrumentów jak i wokalisty. No i oczywiście wspaniałe zdolności nie tylko wokalowe ale i konferansjerskie artysty :). Warto się wybrać na koncert Andrzeja Piasecznego, ale uwaga bo uzależnia i na pewno będzie się chciało iść na kolejny ;).
magiczny koncert i zdecydowanie za krótki
Koncert super, ale szkoda że nie było możliwości dostania autografu lub wspólnego zdjęcia. Byłam ostatnio na paru lokalnych koncertach np w Appasionacie i tam zawsze jest taka możliwość.
Super koncert. Piasek rewelacja.
Wspaniały koncert!!!
Po prostu magia!! Dziękujemy, Piasuś!
Naprawdę super zabawa
super koncert nie zabrakło starych znanych kawałków Andrzej też potrafił złapać kontakt z publicznością polecam %Piaska
Świetna impreza :) Kameralny koncert, świetna atmosfera, mili ludzie i rewelacyjne utwory Andrzeja
Wspaniały koncert wspaniałego Artysty... Andrzej Piaseczny - super wykonawca, na koncertach panuje świetna atmosfera, ma fajny kontakt z publicznością. Polecam z całego serca.
Cudowny koncert!!!
Cudownie. Sam koncert jak i organizacja.
Wspaniały koncert, świetne miejsce, akustyka idealna. Mimo przed ostatnich miesc widzieliśmy wszystko co działo się na scenie.
Super koncert, atmosfera.
Fantastyczna atmosfera w która wprowadził Andrzej wesoło nastrojowo i romantycznie. Sala z odpowiednią temperatura i nagłośnieniem.
Koncert rewelacyjny, wspaniały kontakt z publicznością Polecam
sowkabeata@wp.pl
1 2