Recenzje
Polska Noc Kabaretowa 2019

Recenzje

Polska Noc Kabaretowa 2019

1 2
Polska Noc Kabaretowa 2019 :) Rewelacja :) Polecam :) Uśmiech od ucha do ucha :)
Impreza rewelacja polecam Wszystkim :) niezapomniana dawka humoru!!!
Bawiliśmy się super, im dłużej tym impreza bardziej się rozkręcała. Nasz pierwszy pobyt z mężem na kabaretach i raczej nie ostatni. Było warto, szczerze polecam!!
Polecam wszystkim, super widowisko :)
Świetne widowisko
Wspaniałe 4 godziny zabawy. Nowe przezabawne skecze, wspaniałe topowe kabarety. Super wieczór spędzony w doborowym towarzystwie :)))
Rewelacja!!! Jestem bardzo zadowolona!!! Dawno się tak nie uśmiałam :)
Było super!!!
Świetna zabawa! Igor i smile roznieśli scenę :D polecam każdemu!
Było naprawdę super. Świetne skecze. Uśmialiśmy się do łez. Dla mnie numerem 1 był Igor Kwiatkowski. Polecam wszystkim Polskie Noce Kabaretowe!!:-)
Było super. Raczej dla widzów dorosłych, ale impreza była późnym popołudniem/wieczorem, więc ok.
zwierzaczek 13.05.2019 15:56
Wydarzenie świetne, ale przyczepię się do tłumów, które jeszcze po rozpoczęciu wędrowały po hali szukając miejsc i zasłaniając siedzącym scenę. Lepiej by było gdyby na 10 minut przed rozpoczęciem wszyscy już siedzieli na miejscach. Siedziałam w takim miejscu, że idąca "pielgrzymka" osób, które przyszły w ostatniej chwili wszystko zasłaniała. Podobnie było pod koniec- mnóstwo osób wychodziło przed zakończeniem i również przeszkadzali
Super śmianie - najlepiej wydane pieniądze :)
Było Super! Pozdrawiam i wracam z rok!
Super! Po prawie 4 godzinach śmiechu bolał mnie brzuch .. Świetne wydarzenie! Przegląd kilku najlepszych polskich kabaretów w 1 czasie, w 1 miejscu.. Jedyna uwaga - obiekt miał za mało toalet!
Super bylo
Swietna zabawa, duzo humoru. Uśmiech z twarzy nie znikal.
Paulina 13.05.2019 11:20
Rewelacja !
Sama impreza jak najbardziej na plus, organizacja już nie tak bardzo brak ciągu komunikacyjnego, smród że stoisk gastronomicznych i źle oznaczenie sektorów.
Dobry pomysł na spędzenie popołudnia. Polecam
1 2