Recenzje
The 3 Tenors & Soprano - Włoska Gala Operowa

Recenzje

The 3 Tenors & Soprano - Włoska Gala Operowa

1
Koncert był udany, jednak miejsce w w jakim się odbył - fatalne. Koncert na trzy dni przed wyznaczonym terminem został przeniesiony z pięknej sali w kościele Ewangelicko-Augsburskim w Łodzi do dość siermiężnie wyglądającej salki przy ul. Sienkiewicza 60. Beznadziejne wnętrze, zero atmosfery i niewygodne plastikowe krzesełka złożyły się na dość mierny efekt, choć artyści dawali z siebie wszystko. Jednak przy tego typu koncertach miejsce odgrywa ogromną rolę. Ogólnie jestem mocno rozczarowana
FATALNA SALA,BRUDNO , METALOWE SZAFKI NA UBRANIA ROBOCZE NA SCENIE ,DUSZNO ,NIEWYGODNE PLASTIKOWE ROZKŁADANE KRZESEŁKA .W TAKIEJ SALI NIE WIEM CZY MOŻNA BYŁOBY ZORGANIZOWAĆ PRZEDSTAWIENIE SZKOLNE .
Koncert bardzo ładny ale miejsce koncertu do niczego.
Głosy śpiewaków ciekawe, ale wybór miejsca koncertu fatalny, na co składało się nienależyte zaplecze dla artystów, brak jakiejkolwiek nformacji o nich i ich dokonaniach oraz doraz żenujace warunki stworzone dla widzów.
Muzycznie ok,. Jednak czuję się oszukana. Kupując bilety zawarłam umowę na koncert w Kościele św. Mateusza o wspaniałej akustyce, a dostałam występ w salce przy Kościele Jezuitów. Rupiecie na scenie, składane krzesełka, odrapane ściany... Miejsce na pewno nie na "Włoską Galę Operową". Wstyd przed artystami za takie warunki. Wstyd przed widzami, że dostali taką bylejakość estetyczną za bilety w tej cenie.
Poziom wykonawców Ok . Miejsce koncertu żenada . Brudna salka przy kościelna , plastikowe niewygodne krzesła , brak wentylacji i upakarzajace warunki dla wykonawców . Na scenie magazyn starych rupieci . A na bilecie sektor VIP i Włoska GALA Operowa 👎
1